Map Unavailable

28/08/2019 18:30 - 21:30

LRT Opus terasa


Trečiadienį, rugpjūčio 28 d., LRT OPUS terasos scenoje – nostalgiškais garsais ir hipiška energija pulsuojantys Flash Voyage.

Jaunas kolektyvas jau spėjo laimėti jaunų grupių konkursą „Garažas“ ir apšildyti fenomenalų britą KING KRULE, taip pat Rupjūčio 6 dieną Flash’ai apšildė britus „The 1975“.

Sąlyginai ramų, minimalistinį, nepriklausomą indie pop/roką atliekantys jaunuoliai išleido savo debiutinį albumą kuriame atsiskleidžia kiek pasunkėjęs Flash’ų veidas. Nors muzikantai vis dar tebėra paieškų kelyje, savo pasirinkimu grupė neabejoja ir visą energiją nukreipia į kūrybinį procesą, laisvės paieškas ir neribotą saviraišką

DAUGIAU APIE GRUPĘ:
https://www.facebook.com/flashvoyage/
https://www.youtube.com/watch?v=CwHmo0uXp7Y
https://www.youtube.com/watch?v=VXoRfxyKK4s

BILIETAI:
– Išankstiniai bilietai internetu – 4 €
– Prie durų: 4€ (tiems, kas iki rugpjūčio 28 d. 10 val. renginyje pasižymės Going), 6 € – nepasižymėjus.
– Vaikams iki 8 metų nemokamai.

Perkant bilietus prie durų – atsiskaityti galima tik grynaisiais.

APIE TERASĄ:

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa sostinėje, kviečianti kitomis akimis pažvelgti į urbanistinį ir šiltuoju sezonu sužaliuojantį Naujamiesčio rajoną. „Lofto“ vadovai kasmet vadovaudamiesi „urban gardening“ idėja buvusios gamyklos teritorijai suteikia ryškių spalvų ir sukuria jaukumo atmosferą.

Nuo pirmadienio iki trečiadienio terasoje vyksta renginiai, kur pasirodo garsiausios lietuviškos grupės. Taip pat čia vyksta kino seansai ir kitos pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki vaikų žaidimų aikštelės.