Antradienis

8 valandos žinios 8 valandos žinios
-
START FM 94.2 žinių komanda kiekvieną darbo dieną praneša svarbiausias naujienas

Žmonės@VU Žmonės@VU
-
Laida apie Vilniaus universiteto žmones, įvykius ir aktualijas.

Žmogaus Teisių Žinios Žmogaus Teisių Žinios
-
Žmogaus teisių balso užsienio naujienos, kurias apžvelgia Dominyka Ginelevičiūtė.

Kalba Alumnai Kalba Alumnai
-
Šiose laidose apie motyvaciją, bendruomeniškumą, lyderystę kalbamės su Vilniaus universiteto auklėtiniais – alumnais. Laidoje svečiuojasi įvairių sričių ekspertai, dėstytojai, verslų kūrėjai, užsienyje ar Lietuvoje sėkmingai karjerą vystantys žmonės, kuriuos kalbina Vilniaus universiteto ryšių su alumnais koordinatorė ir politologė Giedrė Biržytė.

12 valandos žinios 12 valandos žinios
-
START FM 94.2 žinių komanda kiekvieną darbo dieną praneša svarbiausias naujienas

Muzikos Naujienos Muzikos Naujienos
-
Kiekvieną darbo dieną pristatom naujus mūsų muzikos kolekcijos garsus.

DJ Įrodymo Monologas DJ Įrodymo Monologas
-
Domanto Česnulevičiaus vedama popietinė laida, kurios metu yra klausomasi dainų iš tai dienai išrinkto albumo, kuris vėliau yra analizuojamas, aptariamas ir įvertinamas.

Domas Raibys. Netikros istorijos Domas Raibys. Netikros istorijos
-
Mėnesį laiko kiekvieną darbo dieną 14–15val. pasakosiu išgalvotas istorijas, kai nieko nesugalvosiu perpasakosiu dainas, eilėraščius, knygas ir filmus. Kai bus visai šakės, kam nors skambinsiu. Tarpus, kaip ir priklauso radijuj, užkišiu muzika.

Savaime Nesuprantama Savaime Nesuprantama
-
Dviejų Akvilių pašnekesiai apie žmones, jų lytis ir teises. Neraudonuojant ir nesišnibždant. Radijo laida kas antrą antradienį 17:00 per Start FM 94.2.

Žmogaus  Teisių Balsas Žmogaus Teisių Balsas
-
Žmogaus teisių balsas - laida, apie stereotipus, su kuriais susiduria šiuolaikinis žmogus. Ką daryti, kad etiketės, kurios mus įrėmina, išnyktų, kaip mus veikia diskriminacija, kokį poveikį gyvenimo pasirinkimams daro visuomenės nuostatos - nagrinėsime žmogaus teisių balso laidose. Įsijunk, domėkis ir prisidėk prie pokyčio!

SMMS SMMS
-
VU SA programos Studentai - moksleiviams, moksleiviai - studentams laida. Su jaunimu, apie jaunimą ir jaunimo aktualijas.

Atradinys Atradinys
-
Atradinys - laida apie muzikines paieškas ir atradimus bei praradimus, kuri gali influencinti net ir influencerius. By Adas Gecevičius.

Per Studento Prizmę Per Studento Prizmę
-
Vilniaus Universiteto žurnalistikos studentų kuriama laida

Per Studento Prizmę Per Studento Prizmę
-
Vilniaus Universiteto žurnalistikos studentų kuriama laida

Viskas Gerai Viskas Gerai
-
Neapsiribojame, grojame tai - kas mums patinka, kalbame apie tai - kas mums įdomu. Viskas Gerai.

Flow Music Flow Music
-
Antradienio vakarais Flow Music rezidentai DJ Alko ir Edgaras Tafari padeda tau susigražinti per savaitgalį išeikvotas jėgas, apžvelgia per savaitę nutikusius muzikos įvykius, pristato artėjančios savaitės agendą, kalbina svečius be jokių formalumų.

druskomanija ON AIR druskomanija ON AIR
-
Pirmą kartą „Druskomanija“ sveikinasi eterio bangomis. Keturios specialiai festivaliui paruoštos radijo laidos nuo rugpjūčio 11 d. taps preliudija į sparčiai artėjančius „Druskomanijos“ renginius Kaune, Vilniuje ir Druskininkuose. START FM 94.2 antradienių ir sekmadienių vakarus užkariaus išradingi laidų autoriai ir jų sumanyti eksperimentai. Arbatinukų choras, Gilgamešo košmarai, provokuojantys pirmi kartai muzikoje ir gyvenime – kūrėjai pasistengė, kad klausytojai nenuobodžiautų ir išgirstų, ko dar negirdėjo.

Flow Music x Boikafé Flow Music x Boikafé
-
Speciali trijų valandų trukmės jungtinė Flow Music ir Boikafé laida. Pirmojoje laidos dalyje Edgaras iš Flow Music kalbins dydžėjų, beatmakerį, radio balsą Justicious urbanistinės muzikos temomis. Antrojoje laidos dalyje Boikafé išstos šokių muzikos setui, duetu su selektoriumi miesto muzikos tyrinėtoju Tafari.

Boikafé Boikafé
-
Besivystančių miestų gentrifikacijos ir vakarietiškų šalių maišto prieš gentrifikaciją paveiktų muzikinių idėjų susikirtimai ir realizacijos club muzikos formate su Boikafé/Justicious

UNKOMONWEALTH UNKOMONWEALTH
-
Kamu Sword!

Audiomiškas Audiomiškas
-
Gilesni audio potyriai pristatomi Aurelijos Kuosos.