Antradienis

Kalba Alumnai Kalba Alumnai
-
Šiose laidose apie motyvaciją, bendruomeniškumą, lyderystę kalbamės su Vilniaus universiteto auklėtiniais – alumnais. Laidoje svečiuojasi įvairių sričių ekspertai, dėstytojai, verslų kūrėjai, užsienyje ar Lietuvoje sėkmingai karjerą vystantys žmonės, kuriuos kalbina Vilniaus universiteto ryšių su alumnais koordinatorė ir politologė Giedrė Biržytė.

Einamieji Klausimai Einamieji Klausimai
-
Kas savaitinis garsinis zine'as apie įvairias kultūrinias temas: muziką, švietimą, literatūrą, istoriją, absurdą, politiką ir t.t. ir pan. Su Dominyku Gabrielium.

DJ Įrodymo Monologas DJ Įrodymo Monologas
-
Domanto Česnulevičiaus vedama popietinė laida, kurios metu yra klausomasi dainų iš tai dienai išrinkto albumo, kuris vėliau yra analizuojamas, aptariamas ir įvertinamas.

Savaime Nesuprantama Savaime Nesuprantama
-
Dviejų Akvilių pašnekesiai apie žmones, jų lytis ir teises. Neraudonuojant ir nesišnibždant. Radijo laida kas antrą antradienį 17:00 per Start FM 94.2.

Per Studento Prizmę Per Studento Prizmę
-
Vilniaus Universiteto žurnalistikos studentų kuriama laida

Per Studento Prizmę Per Studento Prizmę
-
Vilniaus Universiteto žurnalistikos studentų kuriama laida

Žmogaus  Teisių Balsas Žmogaus Teisių Balsas
-
Žmogaus teisių balsas - laida, apie stereotipus, su kuriais susiduria šiuolaikinis žmogus. Ką daryti, kad etiketės, kurios mus įrėmina, išnyktų, kaip mus veikia diskriminacija, kokį poveikį gyvenimo pasirinkimams daro visuomenės nuostatos - nagrinėsime žmogaus teisių balso laidose. Įsijunk, domėkis ir prisidėk prie pokyčio!

Nebūtinai Taip Nebūtinai Taip
-
Nesužinosite, kodėl taip yra, nes yra nebūtinai taip. Su Paulium Vašku.

Boikafé Boikafé
-
Besivystančių miestų gentrifikacijos ir vakarietiškų šalių maišto prieš gentrifikaciją paveiktų muzikinių idėjų susikirtimai ir realizacijos club muzikos formate su Boikafé/Justicious

Fantastika Fantastika
-
Dviejų Vilniaus džiazo scenos figūrų, Laimos Griciūtės ir Marijos Judzentavičiūtės pokalbiai ir muzika. Labai free.

Atradinys Atradinys
-
Atradinys - laida apie muzikines paieškas ir atradimus bei praradimus, kuri gali influencinti net ir influencerius. By Adas Gecevičius.