Antradienis

8 valandos žinios 8 valandos žinios
-
START FM 94.2 žinių komanda kiekvieną darbo dieną praneša svarbiausias naujienas

Žmonės@VU Žmonės@VU
-
Laida apie Vilniaus universiteto žmones, įvykius ir aktualijas.

Žmogaus Teisių Žinios Žmogaus Teisių Žinios
-
Žmogaus teisių balso užsienio naujienos, kurias apžvelgia Dominyka Ginelevičiūtė.

Kalba Alumnai Kalba Alumnai
-
Šiose laidose apie motyvaciją, bendruomeniškumą, lyderystę kalbamės su Vilniaus universiteto auklėtiniais – alumnais. Laidoje svečiuojasi įvairių sričių ekspertai, dėstytojai, verslų kūrėjai, užsienyje ar Lietuvoje sėkmingai karjerą vystantys žmonės, kuriuos kalbina Vilniaus universiteto ryšių su alumnais koordinatorė ir politologė Giedrė Biržytė.

12 valandos žinios 12 valandos žinios
-
START FM 94.2 žinių komanda kiekvieną darbo dieną praneša svarbiausias naujienas

Muzikos Naujienos Muzikos Naujienos
-
Kiekvieną darbo dieną pristatom naujus mūsų muzikos kolekcijos garsus.

Le Mans Dans Rewind: Kaštonas Le Mans Dans Rewind: Kaštonas
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Šiandien - Audriaus Kaštono selekcija.

Le Mans Dans Rewind: Souldatov Le Mans Dans Rewind: Souldatov
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Šiandien - Souldatov selekcija.

Le Mans Dans Rewind: Chris Metric Le Mans Dans Rewind: Chris Metric
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Chris Metric parinkimai.

Le Mans Dans Rewind: Ryklys Le Mans Dans Rewind: Ryklys
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Emanuelio Ryklio kolekcija.

Le Mans Dans Rewind: Local Girls Le Mans Dans Rewind: Local Girls
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Local Girls selekcija.

Dialogai Iš Balkono Dialogai Iš Balkono
-
Dialoguose „iš balkono“ atsitraukiame nuo visuomenės įvykių sūkurio ir tyrinėjame juos iš šalies, siekdami geriau suprasti, kokiomis aplinkybėmis gyvename, ir kokios lyderystės mums reikia dabar. Dialogų autorė – lyderystės ir strateginio valdymo ekspertė Eglė Daunienė, TSPMI dėstytoja. Dialogų dalyviai – VU TSPMI tyrėjai.

DJ Įrodymo Monologas DJ Įrodymo Monologas
-
Domanto Česnulevičiaus vedama popietinė laida, kurios metu yra klausomasi dainų iš tai dienai išrinkto albumo, kuris vėliau yra analizuojamas, aptariamas ir įvertinamas.

Savaime Nesuprantama (kartojama) Savaime Nesuprantama (kartojama)
-
Dviejų Akvilių pašnekesiai apie žmones, jų lytis ir teises. Neraudonuojant ir nesišnibždant. Kas antrą antradienį 15:00.

Žmogaus  Teisių Balsas (kartojama) Žmogaus Teisių Balsas (kartojama)
-
Žmogaus teisių balsas - laida, apie stereotipus, su kuriais susiduria šiuolaikinis žmogus. Ką daryti, kad etiketės, kurios mus įrėmina, išnyktų, kaip mus veikia diskriminacija, kokį poveikį gyvenimo pasirinkimams daro visuomenės nuostatos - nagrinėsime žmogaus teisių balso laidose. Įsijunk, domėkis ir prisidėk prie pokyčio! Kas antrą antradienį, 15:00.

SMMS SMMS
-
VU SA programos Studentai - moksleiviams, moksleiviai - studentams laida. Su jaunimu, apie jaunimą ir jaunimo aktualijas.

Atradinys Atradinys
-
Atradinys - laida apie muzikines paieškas ir atradimus bei praradimus, kuri gali influencinti net ir influencerius. By Adas Gecevičius.

Per Studento Prizmę Per Studento Prizmę
-
Vilniaus Universiteto žurnalistikos studentų kuriama laida

Per Studento Prizmę Per Studento Prizmę
-
Vilniaus Universiteto žurnalistikos studentų kuriama laida

Kalba Kalba Kalba Kalba
-
„Kalba kalba“ – Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė, kurioje diskutuojama aktualiomis kalbos, literatūros ir kultūros temomis. Pirmoji rudeniška laida skirta ne kam kitam, o pačiam mylimiausiam Lietuvos bočeliui Juozui Tumui Vaižgantui. Kartu su Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto dėstytoja, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto darbuotoja Aiste Kučinskiene kalbėtasi apie Tumo biografiją, jo tekstų svarbą, „popieriškumą“, vaidmenį tarp kitų kunigų-intelektualų ir statusą mokyklinėje programoje.

Viskas Gerai Viskas Gerai
-
Neapsiribojame, grojame tai - kas mums patinka, kalbame apie tai - kas mums įdomu. Viskas Gerai. Antradieniais, 17:00.

Kurylka: Užimtumo Tarnyba Kurylka: Užimtumo Tarnyba
-
Viskas Gerai komanda organizuoja draugišką šventinį pasigrojimą Lofte. Tiesioginė transliacija iš ten.

Kurylka: Mario Moretti Kurylka: Mario Moretti
-
Viskas Gerai komanda organizuoja draugišką šventinį pasigrojimą Lofte. Tiesioginė transliacija iš ten.

Flow Music Flow Music
-
Antradienio vakarais Flow Music rezidentai DJ Alko ir Edgaras Tafari padeda tau susigražinti per savaitgalį išeikvotas jėgas, apžvelgia per savaitę nutikusius muzikos įvykius, pristato artėjančios savaitės agendą, kalbina svečius be jokių formalumų. Kiekvieną antradienį, 19:00.

druskomanija ON AIR druskomanija ON AIR
-
Pirmą kartą „Druskomanija“ sveikinasi eterio bangomis. Keturios specialiai festivaliui paruoštos radijo laidos nuo rugpjūčio 11 d. taps preliudija į sparčiai artėjančius „Druskomanijos“ renginius Kaune, Vilniuje ir Druskininkuose. START FM 94.2 antradienių ir sekmadienių vakarus užkariaus išradingi laidų autoriai ir jų sumanyti eksperimentai. Arbatinukų choras, Gilgamešo košmarai, provokuojantys pirmi kartai muzikoje ir gyvenime – kūrėjai pasistengė, kad klausytojai nenuobodžiautų ir išgirstų, ko dar negirdėjo.

Flow Music x Boikafé Flow Music x Boikafé
-
Speciali trijų valandų trukmės jungtinė Flow Music ir Boikafé laida. Pirmojoje laidos dalyje Edgaras iš Flow Music kalbins dydžėjų, beatmakerį, radio balsą Justicious urbanistinės muzikos temomis. Antrojoje laidos dalyje Boikafé išstos šokių muzikos setui, duetu su selektoriumi miesto muzikos tyrinėtoju Tafari.

Kurylka: Nice Guys Kurylka: Nice Guys
-
Viskas Gerai komanda organizuoja draugišką šventinį pasigrojimą Lofte. Tiesioginė transliacija iš ten.

Kurylka: Tafari Kurylka: Tafari
-
Viskas Gerai komanda organizuoja draugišką šventinį pasigrojimą Lofte. Tiesioginė transliacija iš ten.

Boikafé Boikafé
-
Besivystančių miestų gentrifikacijos ir vakarietiškų šalių maišto prieš gentrifikaciją paveiktų muzikinių idėjų susikirtimai ir realizacijos club muzikos formate su Boikafé/Justicious. Antradieniais, 21:00.

UNKOMONWEALTH UNKOMONWEALTH
-
ALERT! It's a party! Yeah, at yours, haha! UNKOMONWEALTH streams every tuesday on Start FM 94.2 at 10pm so get comfy outfit and tune in!

Kurylka: Kamu Sword Kurylka: Kamu Sword
-
Viskas Gerai komanda organizuoja draugišką šventinį pasigrojimą Lofte. Tiesioginė transliacija iš ten.

Audiomiškas Audiomiškas
-
Gilesni audio potyriai pristatomi Aurelijos Kuosos. Kas antrą antradienį, nuo 23:00.

Danali Danali
-
Laidoje "Danali" skamba garsai, kuriuos skleidžia sudėtingos mašinos. Atidžiau pažvelgę pamatysime, kad instrumentai negroja patys(!) - kiekvienas jų yra rūpestingai programuojami žmogaus minties. Laidoje apžvelgiama didelė muzikos įvairovė, dažnai liekanti griežtų žanrų apibrėžimų paraštėse. Laidoje - nuo Bum Bum iki Mmm tik akimirka. Kas antrą antradienį nuo 23:00.