Antradienis

Žmogaus Teisių Žinios Žmogaus Teisių Žinios
-
Žmogaus teisių balso užsienio naujienos, kurias apžvelgia Dominyka Ginelevičiūtė.

Music From Ukraine Music From Ukraine
-
Valandą grojam tik muziką iš Ukrainos.

VPG: Radijo diena
-
Vilniaus Privačios Gimnazijos speciali transliacija Radijo Dienos proga.

VPG: Radijo diena
-
Vilniaus Privačios Gimnazijos speciali transliacija Radijo Dienos proga.

Dialogai Iš Balkono Dialogai Iš Balkono
-
Dialoguose „iš balkono“ atsitraukiame nuo visuomenės įvykių sūkurio ir tyrinėjame juos iš šalies, siekdami geriau suprasti, kokiomis aplinkybėmis gyvename, ir kokios lyderystės mums reikia dabar. Dialogų autorė – lyderystės ir strateginio valdymo ekspertė Eglė Daunienė, TSPMI dėstytoja. Dialogų dalyviai – VU TSPMI tyrėjai.

Pamokos Ne Tik Pamotėm Pamokos Ne Tik Pamotėm
-
Šioje tinklalaidėje kalbame apie PAMOKAS, kurias pateikia gyvenimas. Apie santykį. Pirmiausia su savimi, o vėliau ir su aplinkiniu pasauliu. Apie jungtinę šeimą, pamotės ir patėvio vaidmenis, ryšį su vaikais, asmeninį augimą ir platesnį požiūrį į aplinkinį pasaulį, kuriame atsakomybę už gyvenimo kokybę ir sėkmę prisiimame patys.

Savaime Nesuprantama Savaime Nesuprantama
-
Dviejų Akvilių pašnekesiai apie žmones, jų lytis ir teises. Neraudonuojant ir nesišnibždant. Kas antrą antradienį 15:00.

Atsitiktinė Tvarka Atsitiktinė Tvarka
-
Atsitiktinė tvarka - laida, kurioje muzika skamba būtent taip - be jokio išankstinio suplanavimo ar tempų derinimo. Daug eklektikos ir spontaniškų pasirinkimų, kartais su emociniu pakomentavimu apie dainas ar atlikėjus.

Kalba Kalba Kalba Kalba
-
„Kalba kalba“ – Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė, kurioje diskutuojama aktualiomis kalbos, literatūros ir kultūros temomis. Pirmoji rudeniška laida skirta ne kam kitam, o pačiam mylimiausiam Lietuvos bočeliui Juozui Tumui Vaižgantui. Kartu su Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto dėstytoja, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto darbuotoja Aiste Kučinskiene kalbėtasi apie Tumo biografiją, jo tekstų svarbą, „popieriškumą“, vaidmenį tarp kitų kunigų-intelektualų ir statusą mokyklinėje programoje.

Viskas Gerai Viskas Gerai
-
Neapsiribojame, grojame tai - kas mums patinka, kalbame apie tai - kas mums įdomu. Viskas Gerai. Antradieniais, 17:00.

Flow Music Flow Music
-
Antradienio vakarais Flow Music rezidentai DJ Alko ir Edgaras Tafari padeda tau susigražinti per savaitgalį išeikvotas jėgas, apžvelgia per savaitę nutikusius muzikos įvykius, pristato artėjančios savaitės agendą, kalbina svečius be jokių formalumų. Kiekvieną antradienį, 19:00.

Boikafé Boikafé
-
Besivystančių miestų gentrifikacijos ir vakarietiškų šalių maišto prieš gentrifikaciją paveiktų muzikinių idėjų susikirtimai ir realizacijos club muzikos formate su Boikafé/Justicious. Antradieniais, 21:00.

ÚRBAN MUZIKA
-
Grojam tik URBANISTINIUS GARSUS

Audiomiškas Audiomiškas
-
Gilesni audio potyriai pristatomi Aurelijos Kuosos. Kas antrą antradienį, nuo 23:00.