Antradienis

Šiaurės Miestelis Šiaurės Miestelis
-
Klausytojų pamėgtas ir radijo teatro profesionalų užsienyje įvertintas audioserialas „Šiaurės miestelis“ sugrįžta trečiam sezonui. Vienintelis jaunimui skirtas lietuviškas audioserialas nuo gruodžio 12 d. septynias dienas iš eilės, 12:00, transliuojamas mūsų eteryje.

Kalba Kalba Kalba Kalba
-
„Kalba kalba“ – Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė, kurioje diskutuojama aktualiomis kalbos, literatūros ir kultūros temomis. Pirmoji rudeniška laida skirta ne kam kitam, o pačiam mylimiausiam Lietuvos bočeliui Juozui Tumui Vaižgantui. Kartu su Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto dėstytoja, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto darbuotoja Aiste Kučinskiene kalbėtasi apie Tumo biografiją, jo tekstų svarbą, „popieriškumą“, vaidmenį tarp kitų kunigų-intelektualų ir statusą mokyklinėje programoje.

Fantastika Fantastika
-
Kiekvieną antradienį pabūsite Niūjorko pogrindžiuose, Leipcigo skvotuose, fluksus dirbtuvėse ir dar nesuremontuotose Vilniaus senamiesčio virtuvėse. Atversim pašnekovų atvirumo spintas ir klausysim istorijų apie jų gyvenimo džiazą.

This Is Lucas This Is Lucas
-
This is Lucas!

Flow Music Flow Music
-
Antradienio vakarais Flow Music rezidentai DJ Alko ir Edgaras Tafari padeda tau susigražinti per savaitgalį išeikvotas jėgas, apžvelgia per savaitę nutikusius muzikos įvykius, pristato artėjančios savaitės agendą, kalbina svečius be jokių formalumų. Kiekvieną antradienį, 19:00.

Sintetiniai Pluoštai Sintetiniai Pluoštai
-
"Sintetiniai pluoštai" kviečia kartu su Laura Palmer, energinga ir ekspresyvi jaunosios kartos DJ, pasinerti į naujus elektroninės muzikos klodus ir atrasti eksperimentinių garsų mazgus ir ritmus gimstančius Lietuvos ir užsienio šokių aikštelėse. Programos metu laukia prodiuserių, kurie neriboja savo laisvės ir kuria ateities muziką, pristatymas ir jų projektų klausymas bei diskusijos apie šiuolaikinės elektroninės muzikos paieškas, neribojamas žanrų ar idėjų. Prisijunkite kas dvi savaites antradieniais 19:00 valandą ir pasinerkite į sintetinių muzikos garsų atradimus Start FM radijo stotyje.

Justicious Selection Justicious Selection
-
Besivystančių miestų gentrifikacijos ir vakarietiškų šalių maišto prieš gentrifikaciją paveiktų muzikinių idėjų susikirtimai ir realizacijos club muzikos formate su Boikafé/Justicious.