Ketvirtadienis

Žmonės@VU Žmonės@VU
-
Laida apie Vilniaus universiteto žmones, įvykius ir aktualijas. Žmonės@VU: Lygios galimybės Svečiuose lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos ekspertė Vilma Gabrieliūtė, Kurk Lietuvai projektų vadovė Skaidrilė Grigaitė – Mockevičienė ir Vilniaus universiteto lygių galimybių koordinatorė Rūta Ruolytė Verschoore

STUDIJOS 2020 gyvai STUDIJOS 2020 gyvai
-
Vilniaus Universiteto lektorių skaitomos paskaitos tiesiogiai iš Litexpo vykstančios studijų mugės Studijos 2020
Tiesioginė transliacija iš Litexpo vykstančios studijų mugės STUDIJOS 2020. Aktualiausios Vilniaus Universiteto dėstytojų paskaitos gyvai.

Medžiaga Kūrybai Medžiaga Kūrybai
-
Kai tyla naujų idėjų nepasiūlo - gręžiamės į kalbą. Didelė tikimybė, kad pokalbiuose rasime medžiagos kūrybai. Belieka tik išgirsti. Laidoje Ugnė Martusevičiūtė kalbina įvairaus plauko kūrėjus. Beplaukius irgi:)

Kandidatų į VU rektorius debatai Kandidatų į VU rektorius debatai
-
VU SA organizuojami kandidatų VU rektoriaus pareigas debatai, vykstantys sausio 16 d. 16 val. VU MKIC Konferencijų salėje atviro VU SA Parlamento posėdžio metu.

Teisės Klinika Teisės Klinika
-
Vilniaus universiteto Teisės klinikos laida apie teisės naujienas ir aktualijas.

Aš ne prieš juos, bet… Aš ne prieš juos, bet…
-
Kodėl kyla skirtis tarp „mes“ ir „jie“? Ar mes pakankamai gerai pažįstame vieni kitus, prieš imdami vertinti kitų poelgius? Universiteto LGBT+ grupė kviečia į pokalbius apie ir su kitokiais tokiais pačiais žmonėmis.

Bloknotas Bloknotas
-
Laida ,,Bloknotas\" Kokias mintis savo bloknotuose slepia žurnalistai, komunikacijos atstovai ir kiti informacinio lauko žaidėjai? Apie medijas ir šį tą daugiau - kiekvieną ketvirtadienį su Urte.

Ausis Už Ausį Ausis Už Ausį
-
Trijų draugų pokalbiai apie muziką. Kartais su svečiais. Įtempkit ausis

No Pop Yes Style No Pop Yes Style
-
Ne Pop Taip Stilinga muzika iš Daliaus Travino plokštelių kolekcijos. Mėnesio antrą ketvirtadienį

Sunset Disco Sunset Disco
-
Laida apie šviesiąja elektroninės šokių muzikos pusę. Turinys įkvėptas tokių muzikos leidyklų kaip “Glitterbox”, “Deffected”, “Sals Soul” ir kitų. Taip pat atlikėjų kaip Joey Negro, Dimitri From Paris, Mousse T, Dr. Packer, Shapeshifters, Masters At Work ir daugelio kitų. Nuo old school Funk ir Soul iki šiuolaikiškų Disco ir House ritmų. Sunset Disco tai laikmečio neapribota muzikinė kelionė saulėtais ritmais šokiams ir sielai. Už vairo jau 10metį prie DJ pulto vakarėliuose praeidęs Mr. Propper DJ. Per tiek metų sukaupęs nesuskaičiuojamus gigabaitus nesugrotos muzikos dalinsis savo kolekcijos perlais pirmą ir trečią kiekvieno mėnesio 4-dienį nuo 20:00 per start FM.

SAVAGE FM SAVAGE FM
-

Audiomiškas Audiomiškas
-
Gilesni audio potyriai pristatomi Aurelijos Kuosos.