Ketvirtadienis

8 valandos žinios 8 valandos žinios
-
START FM 94.2 žinių komanda kiekvieną darbo dieną praneša svarbiausias naujienas

STUDIJOS 2020 gyvai STUDIJOS 2020 gyvai
-
Vilniaus Universiteto lektorių skaitomos paskaitos tiesiogiai iš Litexpo vykstančios studijų mugės Studijos 2020
Tiesioginė transliacija iš Litexpo vykstančios studijų mugės STUDIJOS 2020. Aktualiausios Vilniaus Universiteto dėstytojų paskaitos gyvai.

Žmogaus Teisių Žinios Žmogaus Teisių Žinios
-
Žmogaus teisių balso užsienio naujienos, kurias apžvelgia Dominyka Ginelevičiūtė.

12 valandos žinios 12 valandos žinios
-
START FM 94.2 žinių komanda kiekvieną darbo dieną praneša svarbiausias naujienas

Muzikos Naujienos Muzikos Naujienos
-
Kiekvieną darbo dieną pristatom naujus mūsų muzikos kolekcijos garsus.

Le Mans Dans Rewind: Direktorius Le Mans Dans Rewind: Direktorius
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Šiandien - Domininkas Kunčinas a.k.a. Direktorius selekcija!

Le Mans Dans Rewind: Senos Sielos Jaunas Kūnas Le Mans Dans Rewind: Senos Sielos Jaunas Kūnas
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Prie rankenėlių - Senos Sielos Jaunas Kūnas!

Le Mans Dans Rewind: Rimantas Murza Le Mans Dans Rewind: Rimantas Murza
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Rimanto Murzos parinkimai.

Le Mans Dans Rewind: Tomas Boo Le Mans Dans Rewind: Tomas Boo
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Tomo Boo parinkimai.

Aš ne prieš juos, bet… Aš ne prieš juos, bet…
-
Kodėl kyla skirtis tarp „mes“ ir „jie“? Ar mes pakankamai gerai pažįstame vieni kitus, prieš imdami vertinti kitų poelgius? Universiteto LGBT+ grupė kviečia į pokalbius apie ir su kitokiais tokiais pačiais žmonėmis. Kas antrą ketvirtadienį, 15:00.

Medžiaga Kūrybai Medžiaga Kūrybai
-
Kai tyla naujų idėjų nepasiūlo – pradedam kalbėtis. Pokalbiai įkvepia ir atskleidžia paslaptį, kad visi mes esam beveik apie tą patį. Nėra išrinktųjų - reikia tiesiog rasti savo medžiagą kūrybai. Ieškokim jos kartu kas antrą ketvirtadienį, 15:00.

SMMS SMMS
-
VU SA programos Studentai - moksleiviams, moksleiviai - studentams laida. Su jaunimu, apie jaunimą ir jaunimo aktualijas.

Dievo Režimas Dievo Režimas
-
Dievo Režimas – nauja laida skirta vaizdo žaidimams, pasaulinei bei Lietuvos žaidimų industrijai ir kultūrai. Pokalbiai apie naujausius žaidimus nuo populiariausių serijų iki išskirtinių nepriklausomų kūrėjų darbų, žaidimų konsoles ir kitą įrangą. Svarbiausios žaidimų naujienos pasaulyje ir Lietuvoje, pažintys su Lietuvos kūrėjais ir jų žaidimais. Laidą rengia „Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija“.

Kandidatų į VU rektorius debatai Kandidatų į VU rektorius debatai
-
VU SA organizuojami kandidatų VU rektoriaus pareigas debatai, vykstantys sausio 16 d. 16 val. VU MKIC Konferencijų salėje atviro VU SA Parlamento posėdžio metu.

Teisės Klinika Teisės Klinika
-
Vilniaus universiteto Teisės klinikos laida apie teisės naujienas ir aktualijas.

Camp Markuva: SITI Camp Markuva: SITI
-
Dominykas sako, kad jo kaip dj genezę galima datuoti kažkur prieš 10 metų. Tada jis suprato, ką reiškia ir kaip reikia groti. Kalbant apie dabartį, nieko nuostabaus, kad neramūs laikai apramino veiklas, ir planų kurpimas pasidarė kokia tais dar didesne privilegija, tuo labiau, kad iš planų, kaip sakoma, ir paprastai kažkas juokiasi, o pandemijos metu, žinom, šaipėsi iki susirietimo.. Tačiau atsiradęs natūralus atstumas nuo savo darbų leido pažvelgti į muziką iš kitos perspektyvos, o kartu ir užmesti akį į naujas teritorijas, kur ta muzika galėtų keliauti. Bet pirmiausiai, galimybei esant, “SITI.” keliaus į mėgstamą klubą. Jis teigia, kad ryšys tarp žmonių kiekio ir renginio kokybės ne visada koreliuoja, bet giliai atmintin įsirašiusius vakarėlius galėtų vardint ir pakeltas vidury nakties: be galo mylima Black Wave serija su Hydrangea, gimtadieninis Kablio vakarėlis su Headless Horseman ir labai labai smagi "masofkė" tame pačiame Kablyje su Tommy Four Seven. Vasara atlikėjui asocijuojasi su visapusiškai lengvesniu gyvenimu. William Basinski kūrinys - 92982.1 jam yra tarsi tokio meto garso takelis. Hipnotizuojantis, lengvai melancholiškas, sako, klausant praeina net nejaučiant laiko tėkmės. Visai kaip vasara. Dominykas sakosi žiūrintis į dj amatą pro selektoriaus prizmę, it koks psichologas analizuoja kūrinius prieš juos taikydamas atitinkamai vietai, laikui, atmosferai,o tai, pagal jį yra jo antonimas Achilo kulnui. “SITI.” ieškodamas subtilumo kūryboj, stengiasi pasakyti publikai, kad elektroninė muzika gali būti ir melancholiška ir tamsi.

Nuo birželio 3 dienos žengiame į nuotykių kupiną metų metą, kažkaip, viskas per greitai, bet vasara pačiu laiku. “Camp Markuva” trokšta negadinti jos ramybės, bet suteikti jai ypatingos magijos,būtent dėl to atlikėjai stovyklai ruošia: ambient, downtempo, psychedelic, triphop ar kažkokius įdomius eksperimentus. Visi skirtingų gyvenimo mokyklų praėję, tai geriau nesitikėt nieko, tik klausyti ir įsiklausyti. Camp Markuva - visą vasarą ketvirtadieniais.

Bloknotas Bloknotas
-
Kokias mintis savo bloknotuose slepia žurnalistai, komunikacijos atstovai ir kiti informacinio lauko žaidėjai? Apie medijas ir šį tą daugiau - kiekvieną ketvirtadienį su Urte.

Ko Aš Neklausyčiau Ko Aš Neklausyčiau
-
Lėtesnė muzika iš viso pasaulio ir visų laikų. Pristatoma Aleksandr Belshin, kiekvieną ketvirtadienį, 18:00.

Ausis Už Ausį Ausis Už Ausį
-
Trijų draugų pokalbiai apie muziką. Kartais su svečiais. Įtempkit ausis kiekvieną ketvirtadienį, 19:00.

Post-Pop Post-Pop
-
Dauguma žmonių didžiąją dalį savo laiko praleidžia mainstreaminėje kultūroje, tai neišvengiama – diskursas formuojasi apie tai kas yra ant bangos naturaliai, bet mainstream‘as nebūtinaiyra kultūros praxis, tai labiau reakcija į tai, kas vyksta paribiuose: kur neištirinėtos idėjos maišos su naujomestetinėm išraiškos, dekonstruotais naratyvais, atšiauriais skambesiais, kur sėjamos, auginamos naujų idėjų sėklos, kurios vėliau išsiverš į masinę kultūrą – post-mainstreamas, post-pop. Ketvirtadieniais, 23:00.

Šilti vakarai Šilti vakarai
-
Rudeniui jau einant į pabaiga, Karolis iš post-pop (aka. ONEGIN) kartu su savo artima drauge Tūla Kristina sukompiliavo 2 valandų ilgumo dainų rinkinį, pažyminti šio metų laiko malonią melancholiją. Išgirsite indie ir folk dvasia persmelktą selekciją, kuri turėtų perkelti šiltus rudeniškus vakarus į bet kurią vietą ar laiką, kuriame save surandate.

baraboro radio baraboro radio
-
baraboro radio - dvisavaitinė erdvė muzikai, kuriama Gintės Preisaitės. Saviti, netikėti, verčiantys sukrusti, įsiklausyti ir būti čia ir dabar garsai, kuriami jos aplinkoje besisukančių žmonių. Kas antro ketvirtadienio 20 valandą.

No Pop Yes Style No Pop Yes Style
-
Ne Pop Taip Stilinga muzika iš Daliaus Travino plokštelių kolekcijos. Kas antrą mėnesio ketvirtadienį, 20:00.

SAVAGE FM SAVAGE FM
-
SAVAGE komandos muzika ir naujienos.

Dr. Gonso’s Global Groove Medicine Dr. Gonso’s Global Groove Medicine
-
Dr. Gonso „Global Groove Medicine“ - kas dvi savaites rengiama laida, kurią veda muzikantas, multiinstrumentalistas ir DJ - Aleksandras „Sasha“ Mamaev (dr. Gonso). Augęs ir gyvenęs 4 skirtinguose žemynuose, Mamajevas ilgą laiką žavėjosi bei kolekcionavo muziką iš viso pasaulio. Savo pasirodymuose jis maišo Čilės hiphopą su turkų džiazu, Kenijos lingala su rusišku reggae ir etc. Lietuvoje Mamaevas taip pat gali būti atpažįstamas kaip vienas muzikinio dueto „Gonsofus“ narių, kuris per pastaruosius 5 metus dažnai čia koncertavo.