Ketvirtadienis

8 valandos žinios 8 valandos žinios
-
START FM 94.2 žinių komanda kiekvieną darbo dieną praneša svarbiausias naujienas

STUDIJOS 2020 gyvai STUDIJOS 2020 gyvai
-
Vilniaus Universiteto lektorių skaitomos paskaitos tiesiogiai iš Litexpo vykstančios studijų mugės Studijos 2020
Tiesioginė transliacija iš Litexpo vykstančios studijų mugės STUDIJOS 2020. Aktualiausios Vilniaus Universiteto dėstytojų paskaitos gyvai.

Žmogaus Teisių Žinios Žmogaus Teisių Žinios
-
Žmogaus teisių balso užsienio naujienos, kurias apžvelgia Dominyka Ginelevičiūtė.

12 valandos žinios 12 valandos žinios
-
START FM 94.2 žinių komanda kiekvieną darbo dieną praneša svarbiausias naujienas

Muzikos Naujienos Muzikos Naujienos
-
Kiekvieną darbo dieną pristatom naujus mūsų muzikos kolekcijos garsus.

Le Mans Dans Rewind: Direktorius Le Mans Dans Rewind: Direktorius
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Šiandien - Domininkas Kunčinas a.k.a. Direktorius selekcija!

Le Mans Dans Rewind: Senos Sielos Jaunas Kūnas Le Mans Dans Rewind: Senos Sielos Jaunas Kūnas
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Prie rankenėlių - Senos Sielos Jaunas Kūnas!

Le Mans Dans Rewind: Rimantas Murza Le Mans Dans Rewind: Rimantas Murza
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Rimanto Murzos parinkimai.

Le Mans Dans Rewind: Tomas Boo Le Mans Dans Rewind: Tomas Boo
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Tomo Boo parinkimai.

Vilnius Sveikiau Vilnius Sveikiau
-
Radijo laida „Vilnius sveikiau“ – apie sveikesnį Vilnių ir jo gyventojus! Laidose bus kalbama aktualiomis temomis, diskutuojama kartu su sveikatos specialistais bei garsiais visuomenės veikėjais, kurie dalinsis patarimais, naujienomis, renginiais ir mokymais. Laidos klausykite kiekvieną ketvirtadienį nuo 14 valandos.

Aš ne prieš juos, bet… Aš ne prieš juos, bet…
-
Kodėl kyla skirtis tarp „mes“ ir „jie“? Ar mes pakankamai gerai pažįstame vieni kitus, prieš imdami vertinti kitų poelgius? Universiteto LGBT+ grupė kviečia į pokalbius apie ir su kitokiais tokiais pačiais žmonėmis. Kas antrą ketvirtadienį, 15:00.

Medžiaga Kūrybai Medžiaga Kūrybai
-
Kai tyla naujų idėjų nepasiūlo – pradedam kalbėtis. Pokalbiai įkvepia ir atskleidžia paslaptį, kad visi mes esam beveik apie tą patį. Nėra išrinktųjų - reikia tiesiog rasti savo medžiagą kūrybai. Ieškokim jos kartu kas antrą ketvirtadienį, 15:00.

SMMS SMMS
-
VU SA programos Studentai - moksleiviams, moksleiviai - studentams laida. Su jaunimu, apie jaunimą ir jaunimo aktualijas.

Dievo Režimas Dievo Režimas
-
Dievo Režimas – nauja laida skirta vaizdo žaidimams, pasaulinei bei Lietuvos žaidimų industrijai ir kultūrai. Pokalbiai apie naujausius žaidimus nuo populiariausių serijų iki išskirtinių nepriklausomų kūrėjų darbų, žaidimų konsoles ir kitą įrangą. Svarbiausios žaidimų naujienos pasaulyje ir Lietuvoje, pažintys su Lietuvos kūrėjais ir jų žaidimais. Laidą rengia „Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija“.

Kandidatų į VU rektorius debatai Kandidatų į VU rektorius debatai
-
VU SA organizuojami kandidatų VU rektoriaus pareigas debatai, vykstantys sausio 16 d. 16 val. VU MKIC Konferencijų salėje atviro VU SA Parlamento posėdžio metu.

Teisės Klinika Teisės Klinika
-
Vilniaus universiteto Teisės klinikos laida apie teisės naujienas ir aktualijas.

El Chico Experience El Chico Experience
-
Du kompozitoriai, dvi galvos, keturios ausys, šešios kojos, viena grupė. Domantas Pūras ir Ignas Šoliūnas, kitaip žinomi kaip “El Chico Fuendre” susikerta Start FM ringe apkalbėti gyvenimo, muzikos pasaulio ir skelti knock out’ą su muzika. Kiekviena ketvirtadienį nuo 17 iki 19h.

Camp Markuva: EMENT Camp Markuva: EMENT
-
Žengiame į nuotykių kupiną metų metą, kažkaip, viskas per greitai, bet vasara pačiu laiku. “Camp Markuva” trokšta negadinti jos ramybės, bet suteikti jai ypatingos magijos,būtent dėl to atlikėjai stovyklai ruošia: ambient,downtempo,psychedelic,triphop ar kažkokius įdomius eksperimentus. Visi skirtingų gyvenimo mokyklų praėję, tai geriau nesitikėt nieko, tik klausyti ir įsiklausyti. Stovyklos laužą kurstyti padės “Start FM 94.2” komanda, kuri ištransliuos jaukią premjera, o jos kibirkštį vėliau, galėsime aptikti garso debesyje!

Bloknotas Bloknotas
-
Kokias mintis savo bloknotuose slepia žurnalistai, komunikacijos atstovai ir kiti informacinio lauko žaidėjai? Apie medijas ir šį tą daugiau - kiekvieną ketvirtadienį su Urte.

Ko Aš Neklausyčiau Ko Aš Neklausyčiau
-
Lėtesnė muzika iš viso pasaulio ir visų laikų. Pristatoma Aleksandr Belshin, kiekvieną ketvirtadienį, 18:00.

Ausis Už Ausį Ausis Už Ausį
-
Trijų draugų pokalbiai apie muziką. Kartais su svečiais. Įtempkit ausis kiekvieną ketvirtadienį, 19:00.

Fantastika Fantastika
-
Dviejų Vilniaus džiazo scenos figūrų, Laimos Griciūtės ir Marijos Judzentavičiūtės pokalbiai ir muzika. Labai free. Sekmadieniais, 19:00.

Šilti vakarai Šilti vakarai
-
Rudeniui jau einant į pabaiga, Karolis iš post-pop (aka. ONEGIN) kartu su savo artima drauge Tūla Kristina sukompiliavo 2 valandų ilgumo dainų rinkinį, pažyminti šio metų laiko malonią melancholiją. Išgirsite indie ir folk dvasia persmelktą selekciją, kuri turėtų perkelti šiltus rudeniškus vakarus į bet kurią vietą ar laiką, kuriame save surandate.

baraboro radio baraboro radio
-
baraboro radio - dvisavaitinė erdvė muzikai, kuriama Gintės Preisaitės. Saviti, netikėti, verčiantys sukrusti, įsiklausyti ir būti čia ir dabar garsai, kuriami jos aplinkoje besisukančių žmonių. Kas antro ketvirtadienio 20 valandą.

SAVAGE FM SAVAGE FM
-
SAVAGE komandos muzika ir naujienos.

Dr. Gonso’s Global Groove Medicine Dr. Gonso’s Global Groove Medicine
-
Dr. Gonso „Global Groove Medicine“ - kas dvi savaites rengiama laida, kurią veda muzikantas, multiinstrumentalistas ir DJ - Aleksandras „Sasha“ Mamaev (dr. Gonso). Augęs ir gyvenęs 4 skirtinguose žemynuose, Mamajevas ilgą laiką žavėjosi bei kolekcionavo muziką iš viso pasaulio. Savo pasirodymuose jis maišo Čilės hiphopą su turkų džiazu, Kenijos lingala su rusišku reggae ir etc. Lietuvoje Mamaevas taip pat gali būti atpažįstamas kaip vienas muzikinio dueto „Gonsofus“ narių, kuris per pastaruosius 5 metus dažnai čia koncertavo.

Kopos Kopos
-
Laida Kopos skirta šviesiai nostalgiškai muzikai, sujungiančiai įvairius indie, lo-fi, jazz ir elektroninės muzikos subžanrus į vieną pajūrio brizu dvelkiančią kelionę, kurią praves Gustas aka gu-100. Kartą per mėnesį ketvirtadienį nuo 23 valandos.

Softcore Softcore
-
Softcore - nauja kas dvi savaitinė plataus spektro bass muzikos laida. Kas antrą ketvirtadienį dj boston crab (klausytojams geriau pažįstamas kaip Start FM veteranas Edgaras Tafari) dalinsis su klausytojais šviežiais ir klasikiniais breakbeat, ukg, jungle ir jukebgarsais tarp 130 ir 160 dūžių per minutę energingai bet tuo pačiu metu sofistikuotai jūsų savaitgalio pradžiai.