Ketvirtadienis

8 valandos žinios 8 valandos žinios
-
START FM 94.2 žinių komanda kiekvieną darbo dieną praneša svarbiausias naujienas

STUDIJOS 2020 gyvai STUDIJOS 2020 gyvai
-
Vilniaus Universiteto lektorių skaitomos paskaitos tiesiogiai iš Litexpo vykstančios studijų mugės Studijos 2020
Tiesioginė transliacija iš Litexpo vykstančios studijų mugės STUDIJOS 2020. Aktualiausios Vilniaus Universiteto dėstytojų paskaitos gyvai.

Žmogaus Teisių Žinios Žmogaus Teisių Žinios
-
Žmogaus teisių balso užsienio naujienos, kurias apžvelgia Dominyka Ginelevičiūtė.

Medžiaga Kūrybai Medžiaga Kūrybai
-
Kai tyla naujų idėjų nepasiūlo - gręžiamės į kalbą. Didelė tikimybė, kad pokalbiuose rasime medžiagos kūrybai. Belieka tik išgirsti. Laidoje Ugnė Martusevičiūtė kalbina įvairaus plauko kūrėjus. Beplaukius irgi:)

12 valandos žinios 12 valandos žinios
-
START FM 94.2 žinių komanda kiekvieną darbo dieną praneša svarbiausias naujienas

Muzikos Naujienos Muzikos Naujienos
-
Kiekvieną darbo dieną pristatom naujus mūsų muzikos kolekcijos garsus.

Aš ne prieš juos, bet… Aš ne prieš juos, bet…
-
Kodėl kyla skirtis tarp „mes“ ir „jie“? Ar mes pakankamai gerai pažįstame vieni kitus, prieš imdami vertinti kitų poelgius? Universiteto LGBT+ grupė kviečia į pokalbius apie ir su kitokiais tokiais pačiais žmonėmis. Kas antrą ketvirtadienį, 15:00.

SMMS SMMS
-
VU SA programos Studentai - moksleiviams, moksleiviai - studentams laida. Su jaunimu, apie jaunimą ir jaunimo aktualijas.

Kandidatų į VU rektorius debatai Kandidatų į VU rektorius debatai
-
VU SA organizuojami kandidatų VU rektoriaus pareigas debatai, vykstantys sausio 16 d. 16 val. VU MKIC Konferencijų salėje atviro VU SA Parlamento posėdžio metu.

Dievo Režimas Dievo Režimas
-
Dievo Režimas – nauja laida skirta vaizdo žaidimams, pasaulinei bei Lietuvos žaidimų industrijai ir kultūrai. Pokalbiai apie naujausius žaidimus nuo populiariausių serijų iki išskirtinių nepriklausomų kūrėjų darbų, žaidimų konsoles ir kitą įrangą. Svarbiausios žaidimų naujienos pasaulyje ir Lietuvoje, pažintys su Lietuvos kūrėjais ir jų žaidimais. Laidą rengia „Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija“.

Teisės Klinika Teisės Klinika
-
Vilniaus universiteto Teisės klinikos laida apie teisės naujienas ir aktualijas.

Bloknotas Bloknotas
-
Kokias mintis savo bloknotuose slepia žurnalistai, komunikacijos atstovai ir kiti informacinio lauko žaidėjai? Apie medijas ir šį tą daugiau - kiekvieną ketvirtadienį su Urte.

Ko Aš Neklausyčiau Ko Aš Neklausyčiau
-
Lėtesnė muzika iš viso pasaulio ir visų laikų. Pristatoma Aleksandr Belshin, kiekvieną ketvirtadienį, 18:00.

Ausis Už Ausį Ausis Už Ausį
-
Trijų draugų pokalbiai apie muziką. Kartais su svečiais. Įtempkit ausis kiekvieną ketvirtadienį, 19:00.

No Pop Yes Style (kartojama) No Pop Yes Style (kartojama)
-
Ne Pop Taip Stilinga muzika iš Daliaus Travino plokštelių kolekcijos. Kas antrą mėnesio ketvirtadienį, 20:00.

Šilti vakarai Šilti vakarai
-
Rudeniui jau einant į pabaiga, Karolis iš post-pop (aka. ONEGIN) kartu su savo artima drauge Tūla Kristina sukompiliavo 2 valandų ilgumo dainų rinkinį, pažyminti šio metų laiko malonią melancholiją. Išgirsite indie ir folk dvasia persmelktą selekciją, kuri turėtų perkelti šiltus rudeniškus vakarus į bet kurią vietą ar laiką, kuriame save surandate.

SAVAGE FM SAVAGE FM
-
SAVAGE komandos muzika ir naujienos.

Dr. Gonso’s Global Groove Medicine Dr. Gonso’s Global Groove Medicine
-
Dr. Gonso „Global Groove Medicine“ - kas dvi savaites rengiama laida, kurią veda muzikantas, multiinstrumentalistas ir DJ - Aleksandras „Sasha“ Mamaev (dr. Gonso). Augęs ir gyvenęs 4 skirtinguose žemynuose, Mamajevas ilgą laiką žavėjosi bei kolekcionavo muziką iš viso pasaulio. Savo pasirodymuose jis maišo Čilės hiphopą su turkų džiazu, Kenijos lingala su rusišku reggae ir etc. Lietuvoje Mamaevas taip pat gali būti atpažįstamas kaip vienas muzikinio dueto „Gonsofus“ narių, kuris per pastaruosius 5 metus dažnai čia koncertavo.

Post-Pop Post-Pop
-
Dauguma žmonių didžiąją dalį savo laiko praleidžia mainstreaminėje kultūroje, tai neišvengiama – diskursas formuojasi apie tai kas yra ant bangos naturaliai, bet mainstream‘as nebūtinaiyra kultūros praxis, tai labiau reakcija į tai, kas vyksta paribiuose: kur neištirinėtos idėjos maišos su naujomestetinėm išraiškos, dekonstruotais naratyvais, atšiauriais skambesiais, kur sėjamos, auginamos naujų idėjų sėklos, kurios vėliau išsiverš į masinę kultūrą – post-mainstreamas, post-pop. Ketvirtadieniais, 23:00.