Ketvirtadienis

ÉLECTRONIC
-
GRYNA ÉLECTRONICA

Žmogaus Teisių Žinios Žmogaus Teisių Žinios
-
Žmogaus teisių balso užsienio naujienos, kurias apžvelgia Dominyka Ginelevičiūtė.

Music From Ukraine Music From Ukraine
-
Valandą grojam tik muziką iš Ukrainos.

Vilnius Sveikiau Vilnius Sveikiau
-
Radijo laida „Vilnius sveikiau“ – apie sveikesnį Vilnių ir jo gyventojus! Laidose bus kalbama aktualiomis temomis, diskutuojama kartu su sveikatos specialistais bei garsiais visuomenės veikėjais, kurie dalinsis patarimais, naujienomis, renginiais ir mokymais. Laidos klausykite kiekvieną ketvirtadienį nuo 14 valandos.

Aš ne prieš juos, bet… Aš ne prieš juos, bet…
-
Kodėl kyla skirtis tarp „mes“ ir „jie“? Ar mes pakankamai gerai pažįstame vieni kitus, prieš imdami vertinti kitų poelgius? Universiteto LGBT+ grupė kviečia į pokalbius apie ir su kitokiais tokiais pačiais žmonėmis. Kas antrą ketvirtadienį, 15:00.

Dievo Režimas Dievo Režimas
-
Dievo Režimas – nauja laida skirta vaizdo žaidimams, pasaulinei bei Lietuvos žaidimų industrijai ir kultūrai. Pokalbiai apie naujausius žaidimus nuo populiariausių serijų iki išskirtinių nepriklausomų kūrėjų darbų, žaidimų konsoles ir kitą įrangą. Svarbiausios žaidimų naujienos pasaulyje ir Lietuvoje, pažintys su Lietuvos kūrėjais ir jų žaidimais. Laidą rengia „Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija“.

El Chico Experience El Chico Experience
-
Du kompozitoriai, dvi galvos, keturios ausys, šešios kojos, viena grupė. Domantas Pūras ir Ignas Šoliūnas, kitaip žinomi kaip “El Chico Fuendre” susikerta Start FM ringe apkalbėti gyvenimo, muzikos pasaulio ir skelti knock out’ą su muzika. Kiekviena ketvirtadienį nuo 17 iki 19h.

And Don’t Forget To Like And Subscribe And Don’t Forget To Like And Subscribe
-
I’m european, I’m a french man living in a foreign country : Lithuania. What does it mean? What’s the point of view of people living in a foreign country and more precisely in Lithuania? With my harsh French accent, I’m always asking questions. As we, the frenchies, love to struggle with facts and ideas. With my invites, once a month, we’ll dig the point of views; we will discuss the aspects of living in Lithuania, scrutinize the experiences, taking one step back with our different culture experience. Let’s figure it out. Be there for one hour of talks, musics and reports. And Don’t Forget To Like And Subscribe.

Suru.lt Suru.lt
-
Druska jūsų gyvenimui, Suru.lt. Kas antrą ketvirtadienį, 19:00.

Atsitiktinė Tvarka Atsitiktinė Tvarka
-
Atsitiktinė tvarka - laida, kurioje muzika skamba būtent taip - be jokio išankstinio suplanavimo ar tempų derinimo. Daug eklektikos ir spontaniškų pasirinkimų, kartais su emociniu pakomentavimu apie dainas ar atlikėjus.

softcore softcore
-
Softcore - nauja kas dvi savaitinė plataus spektro bass muzikos laida. Kas antrą ketvirtadienį dj boston crab (klausytojams geriau pažįstamas kaip Start FM veteranas Edgaras Tafari) dalinsis su klausytojais šviežiais ir klasikiniais breakbeat, ukg, jungle ir jukebgarsais tarp 130 ir 160 dūžių per minutę energingai bet tuo pačiu metu sofistikuotai jūsų savaitgalio pradžiai.

ÚRBAN MUZIKA
-
Grojam tik URBANISTINIUS GARSUS

OFF//GRID OFF//GRID
-
OFF//GRID explores music outside of the 4X4 paradigm, based on UK Bass and Rave cultures, experimenting with other percussive and bass heavy styles from around the world.

Kopos Kopos
-
Laida Kopos skirta šviesiai nostalgiškai muzikai, sujungiančiai įvairius indie, lo-fi, jazz ir elektroninės muzikos subžanrus į vieną pajūrio brizu dvelkiančią kelionę, kurią praves Gustas aka gu-100. Kartą per mėnesį ketvirtadienį nuo 23 valandos.