Pirmadienis

Fantastika Fantastika
-

8 valandos žinios 8 valandos žinios
-
START FM 94.2 žinių komanda kiekvieną darbo dieną praneša svarbiausias naujienas

Žmogaus Teisių Žinios Žmogaus Teisių Žinios
-
Žmogaus teisių balso užsienio naujienos, kurias apžvelgia Dominyka Ginelevičiūtė.

12 valandos žinios 12 valandos žinios
-
START FM 94.2 žinių komanda kiekvieną darbo dieną praneša svarbiausias naujienas

Muzikos Naujienos Muzikos Naujienos
-
Kiekvieną darbo dieną pristatom naujus mūsų muzikos kolekcijos garsus.

Le Mans Dans Rewind: Paul Sadness Le Mans Dans Rewind: Paul Sadness
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Prie pulto - Paul Sadness.

Le Mans Dans Rewind: Eroott Le Mans Dans Rewind: Eroott
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Šiandien - Eroott ir jo vinilinė reggae selekcija.

Le Mans Dans Rewind: Justicious Le Mans Dans Rewind: Justicious
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Justicious selekcija.

Le Mans Dans Rewind: Kitchen Unit Le Mans Dans Rewind: Kitchen Unit
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Kitchen Unit selekcija.

Le Mans Dans Rewind: Aushra & Aushrele Le Mans Dans Rewind: Aushra & Aushrele
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Už pulto - Aushra ir Aushrelė!

Ko Tyli Istorikai?: Juozas Lukša Ko Tyli Istorikai?: Juozas Lukša
-
Ko tyli istorikai - tai Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto Naujosios istorijos katedros podcastas, kuriame apie įvairius istorinius klausimus kalbasi katedros (ir ne tik) nariai.

Domas Raibys. Netikros istorijos Domas Raibys. Netikros istorijos
-
Mėnesį laiko kiekvieną darbo dieną 14–15val. pasakosiu išgalvotas istorijas, kai nieko nesugalvosiu perpasakosiu dainas, eilėraščius, knygas ir filmus. Kai bus visai šakės, kam nors skambinsiu. Tarpus, kaip ir priklauso radijuj, užkišiu muzika. Laidos įrašų nebus.

Einamieji Klausimai Einamieji Klausimai
-
Kas savaitinis garsinis zine'as apie įvairias kultūrinias temas: muziką, švietimą, literatūrą, istoriją, absurdą, politiką ir t.t. ir pan. Su Dominyku Gabrielium.

Eteryje Aistė Brokenleg Eteryje Aistė Brokenleg
-
ETERYJE AISTĖ BROKENLEG Tai dvi valandos Aistės pasaulio: reflekcijos, žmonės, jungtys ir padariniai. Pirmadieniais, 15:00.

SMMS SMMS
-
VU SA programos Studentai - moksleiviams, moksleiviai - studentams laida. Su jaunimu, apie jaunimą ir jaunimo aktualijas.

Auditorijos Auditorijos
-
Kas dvi savaites Ieva Gudaitytė kviečia pašnekovus klausytis, klausti bei bandyti suprasti muzikos ir garso sąveiką su įvairiomis aplinkomis, žmonėmis ir įvykiais.

Kino Naktys Kino Naktys
-
Te prasideda Kino Naktys! Start FM eterį pasiekė nauja laida apie kiną, kurioje aptarsime tikras istorijas, vertas kino filmų. Pirmame laidos epizode nuodukgniai apiplepėsim visus tris, pagal tikras istorijas sukurtus ,,Išvarymo'' (Conjuring) filmus, sužinosim kodėl Ed'as Warren'as gavo į snukį, ką katinas matė laiptinės apačioje ir kaip su Tavimi bando susisiekti vaiduokliai 🙂 Su meile, Ieva. Laidos partneris europietiško kino mylėtojų bendruomenė European Film Challenge

ELSA: STEP ELSA: STEP
-
Europos studentų teisininkų asociacijos nacionalinė grupė ELSA Lietuva pristato specialią transliaciją mūsų eteryje - ELSA STEP (studentų stažuotojų mainų programos) aptarimą su Dominyka Urbanavičiūte, Eriku Linkevičium ir Nortautu Zenevičium.

SMMS pokalbis SMMS pokalbis
-
Studentai - moksleiviams, moksleiviai - studentams! Ieva ir Mantas Bartuševičius apie projektą ir kodėl jis galėtų sudominti ir tave.

Area 66 Area 66
-
Laida kurioje jūsų smegenys ir realybė gali atsisėsti į galinę sėdynę. Jei norite sužinoti apie sąmokslo teorijas ir kokios jos visiškai visiškai tikros, atskridote į tinkamą vietą. Grįžkite kas antrą pirmadienį, nuo 17 iki 18 valandos. Laidos vedėjai Domantas Česnulevičius ir Antanas Patašius.

Pokalbis su Mindaugu Stumbru Pokalbis su Mindaugu Stumbru
-
Speciali laida, kurioje Emilija Aneta Kazlauskaitė kalbina gitaristą Mindaugą Stumbrą apie praėjusį mėnesį išleistą jo albumą "Inspirations". Naujasis albumas – dinamiškas, spalvingas ir subtilus. Kūriniuose susipina džiazo ir pasaulio muzikos spalvos. O kurdamas gitaristas pasakoja apie asmenines patirtis ir bando perteikti savo pasaulėžiūrą, o atlikdamas savo kūrinius visa tai išgyvena iš naujo. Klausyk pirmadienį, gegužės 31 dieną, 17 valandą.

(ne)matomi veidai (ne)matomi veidai
-
Įvairių ir atvirų temų pokalbių laida, kurioje svečiuojasi ne visad pastebimi žmonės. Laidos vedėja - Indrė Krivickaitė

Šėma Mūša Šėma Mūša
-
Ahoj! Su Jumis sveikinasi Šėma Mūša. Šėma Mūša — tai, ką girdi, kai stebi apsiniaukusią jūrą. Ji vis kitokia. Šėma Mūša — tai muzikinis indie vandenynas, kuriame mes vadovaujames indie žvaigždėlapiu. Pirmadieniais, 6PM.

Suru.lt Suru.lt
-
Druska jūsų gyvenimui, Suru.lt. Kas antrą pirmadienį, 19:00.

Surfin In Vain Surfin In Vain
-
Laida skirta elektroninei / eksperimentinei muzikai su Akvile Zarankaite

Ar išvesi pasivaikščioti mano mintis Ar išvesi pasivaikščioti mano mintis
-
Psichodelinis pirmadienis su Šarūnu. Paskutinį mėnesio pirmadienį, 19:00.

Punktyrai Punktyrai
-
PUNKTYRAI - Skruzdėliuko (SKAT būgnai 1992-1997 m.) duoklė 80-90-ųjų punk judėjimui Lietuvoje. Laidoje „sukamos kasetės“ su tuometine atitinkamai skambančia lietuviška muzika bei atitinkamai skambančia užsienine muzika. Kai kurias laidas gali aplankyti svečiai iš tos praeities ir pasidalinti prisiminimais. Viskas subjektyvu ir asmeniška - senas geras pankrokas. Eteryje - kas antrą pirmadienį.

Audronaša Audronaša
-
Metalistiškiausia radijo laida Lietuvoje, galbūt ir pasaulyje. Nuo 2007. Kiekvieną pirmadienį 20 valandą.

Žaizdos GHIA: Sezono finalas gyvai iš Kauno Žaizdos GHIA: Sezono finalas gyvai iš Kauno
-
Neįrėmintas, distopinis garso takelis nūdienos poindustrinės visuomenės ausiai. Kas antro pirmadienio naktį, nuo 22:00. Su meile, nuo Ghia.

Kai Vaikai Užmiega Kai Vaikai Užmiega
-
Kataklizmai, nelaimės, tragedijos ir visi kiti itin baisūs dalykai, apie kuriuos vaikams nevalia girdėti – laidoje „Kai vaikučiai užmiega“. Kas antrą pirmadienį, nuo 22 valandos, su Aurimu Žukausku.

META MOTO META MOTO
-
META MOTO - okultizmo ir alchemijos garsų sąjunga, daugeliui pažįstama kaip leidybinė kompanija įsikūrusi Londone. Nuo šiol META MOTO ir Start FM eteryje. Laidos vedėjas Osvaldas Egzotikka eteryje apžvelgs naujausius atlikėjų pasirodymus, vakarėlius ir žinoma EBM, post-punk ir industrial muzikos naujienas. Orientuosimės į analoginį garsą, kylančius ir jau žinomus underground'o atlikėjus. Kas antrą pirmadienį, 22:00.