Pirmadienis

Šiaurės Miestelis Šiaurės Miestelis
-
Klausytojų pamėgtas ir radijo teatro profesionalų užsienyje įvertintas audioserialas „Šiaurės miestelis“ sugrįžta trečiam sezonui. Vienintelis jaunimui skirtas lietuviškas audioserialas nuo gruodžio 12 d. septynias dienas iš eilės, 12:00, transliuojamas mūsų eteryje.

Kino Naktys Kino Naktys
-
Te prasideda Kino Naktys! Start FM eterį pasiekė nauja laida apie kiną, kurioje aptarsime tikras istorijas, vertas kino filmų. Pirmame laidos epizode nuodukgniai apiplepėsim visus tris, pagal tikras istorijas sukurtus ,,Išvarymo'' (Conjuring) filmus, sužinosim kodėl Ed'as Warren'as gavo į snukį, ką katinas matė laiptinės apačioje ir kaip su Tavimi bando susisiekti vaiduokliai 🙂 Su meile, Ieva. Laidos partneris europietiško kino mylėtojų bendruomenė European Film Challenge

Ausis Už Ausį Ausis Už Ausį
-
Trijų draugų pokalbiai apie muziką. Kartais su svečiais. Įtempkit ausis kiekvieną pirmadienį, 18:00.

Punktyrai Punktyrai
-
Valanda skirta iš pankų rūsių, studijų ir garažų sklindančiai muzikai. Eterį užpildo tiek vietiniai ansambliai, tiek užsienio kolektyvai nuo žanro ištakų iki šių dienų. Skamba tiek širdeles glostančios melodijos, tiek auseles draskantis triukšmas. Kartas nuo karto laidą aplanko patys instrumentalistai ar vokalistai ir dalinasi kūryba beigi istorijomis, kurios gali sukelti šypsnį, suraukti kaktą ar kilstelti antakį.