Pirmadienis

Žmogaus Teisių Žinios Žmogaus Teisių Žinios
-
Žmogaus teisių balso užsienio naujienos, kurias apžvelgia Dominyka Ginelevičiūtė.

Music From Ukraine Music From Ukraine
-
Valandą grojam tik muziką iš Ukrainos.

Ko Tyli Istorikai? Ko Tyli Istorikai?
-
Ko tyli istorikai - tai Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto Naujosios istorijos katedros podcastas, kuriame apie įvairius istorinius klausimus kalbasi katedros (ir ne tik) nariai.

Women Are Poems Women Are Poems
-
Kaip nebijoti kurti ir kaip atsiduoti kūrybai? Ar įmanoma kurti neatradus ryšio su savimi ir ar įmanoma jį rasti? Šie ir daugiau klausimų keliami pirmąjame pokalbyje su Gabriele Germanavičiene, keturių vaikų mama, gydytoja psichiatre, knygos "Dėmesinga tėvystė" autore. "Kūrybinio proceso vaizdinys - bežaidžiantis vaikas, kuris žaizdamas kuria pasaulį. Jis ima daiktus ir jie tampa kažkuo, tai vyksta tam tikromis istorijomis. Jis nesukurs nieko kito, negu tai, kas yra jo širdyje. Mes, kaip suaugę žmonės, išmokstame kartoti dalykus, išmokstame daryti tai, kas kitiems žmonėms patinka, arba daryti tai, kas yra vertinama, tai, kas yra gražu. Ir tai yra puikūs dalykai, bet kartais tai gali sutrukdyti būti ryšyje su tuo, kas yra mano gyvenime tikra. Gali būti, kad dabar mano gyvenime yra tikra "visiškai nevertingi" dalykai, dalykai nenešantys naudos."

Auditorijos Auditorijos
-
Kas dvi savaites Ieva Gudaitytė kviečia pašnekovus klausytis, klausti bei bandyti suprasti muzikos ir garso sąveiką su įvairiomis aplinkomis, žmonėmis ir įvykiais.

Kino Naktys Kino Naktys
-
Te prasideda Kino Naktys! Start FM eterį pasiekė nauja laida apie kiną, kurioje aptarsime tikras istorijas, vertas kino filmų. Pirmame laidos epizode nuodukgniai apiplepėsim visus tris, pagal tikras istorijas sukurtus ,,Išvarymo'' (Conjuring) filmus, sužinosim kodėl Ed'as Warren'as gavo į snukį, ką katinas matė laiptinės apačioje ir kaip su Tavimi bando susisiekti vaiduokliai 🙂 Su meile, Ieva. Laidos partneris europietiško kino mylėtojų bendruomenė European Film Challenge

Ausis Už Ausį Ausis Už Ausį
-
Trijų draugų pokalbiai apie muziką. Kartais su svečiais. Įtempkit ausis kiekvieną pirmadienį, 18:00.

Žurnaliukai Žurnaliukai
-
„Žurnaliukai“ – tai aktualijų laida, kurią rengia Vilniaus universiteto žurnalistikos antro kurso studentai. Šioje laidoje jaunų žmonių akimis narpliojamos visuomenėje aptarinėjamos politinės, socialinės, kultūrinės temos. Laida „Žurnaliukai“ transliuojama pirmadieniais ir ketvirtadieniais nuo 18.00 val.

Audronaša Audronaša
-
Metalistiškiausia radijo laida Lietuvoje, galbūt ir pasaulyje. Nuo 2007. Kiekvieną pirmadienį 20 valandą.

Punktyrai Punktyrai
-
PUNKTYRAI - Skruzdėliuko (SKAT būgnai 1992-1997 m.) duoklė 80-90-ųjų punk judėjimui Lietuvoje. Laidoje „sukamos kasetės“ su tuometine atitinkamai skambančia lietuviška muzika bei atitinkamai skambančia užsienine muzika. Kai kurias laidas gali aplankyti svečiai iš tos praeities ir pasidalinti prisiminimais. Viskas subjektyvu ir asmeniška - senas geras pankrokas. Eteryje - kas antrą pirmadienį.

META MOTO META MOTO
-
META MOTO - okultizmo ir alchemijos garsų sąjunga, daugeliui pažįstama kaip leidybinė kompanija įsikūrusi Londone. Nuo šiol META MOTO ir Start FM eteryje. Laidos vedėjas Osvaldas Egzotikka eteryje apžvelgs naujausius atlikėjų pasirodymus, vakarėlius ir žinoma EBM, post-punk ir industrial muzikos naujienas. Orientuosimės į analoginį garsą, kylančius ir jau žinomus underground'o atlikėjus. Kas antrą pirmadienį, 22:00.