Penktadienis

8 valandos žinios 8 valandos žinios
-
START FM 94.2 žinių komanda kiekvieną darbo dieną praneša svarbiausias naujienas

STUDIJOS 2020 gyvai STUDIJOS 2020 gyvai
-
Vilniaus Universiteto lektorių skaitomos paskaitos tiesiogiai iš Litexpo vykstančios studijų mugės Studijos 2020
Tiesioginė transliacija iš Litexpo vykstančios studijų mugės STUDIJOS 2020. Aktualiausios Vilniaus Universiteto dėstytojų paskaitos gyvai.

Žmogaus Teisių Žinios Žmogaus Teisių Žinios
-
Žmogaus teisių balso užsienio naujienos, kurias apžvelgia Dominyka Ginelevičiūtė.

Kinomagedonas Kinomagedonas
-
Trys žmonės pasakoja apie kiną

12 valandos žinios 12 valandos žinios
-
START FM 94.2 žinių komanda kiekvieną darbo dieną praneša svarbiausias naujienas

Muzikos Naujienos Muzikos Naujienos
-
Kiekvieną darbo dieną pristatom naujus mūsų muzikos kolekcijos garsus.

LTMKS radijas LTMKS radijas
-
Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos radijas pristato aplinkos įrašų kūrinių seriją, kuriai specialiai kūrinius sukūrė Audrius Šimkūnas, Arturas Bumšteinas ir Vitalij Červiakov.

Le Mans Dans Rewind: Parabol Le Mans Dans Rewind: Parabol
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Parabol - Dalius Tarvinas (DJ) ir Grigas Andriulis (live keys)

Le Mans Dans Rewind: Eric Paquet Le Mans Dans Rewind: Eric Paquet
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Eric Paquet selekcija.

Le Mans Dans Rewind: DJ Mamania Le Mans Dans Rewind: DJ Mamania
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Prie patefonų - DJ Mamania!

Le Mans Dans Rewind: Noruišis Le Mans Dans Rewind: Noruišis
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Prie pulto - Žilvinas Noruišis.

Skiepytis ar nesiskiepyti Skiepytis ar nesiskiepyti
-
Birželio 25d. 13 val. kviečiame visus bendruomenės narius įsijungti radijo stotį Start FM 94.2 ir išgirsti tinklalaidę, kurioje apie COVID-19 vakcinas kalbės profesorė, infekcinių ligų gydytoja - Ligita Jančorienė bei profesorė imunologė - Aurelija Žvirblienė. Abi prelegentės atsakys į šiuo metu kylančius aktualiausius klausimus: kaip pasirinkti vakciną, kuo jos skiriasi bei kaip penkiamečiui paaiškinti vakcinos veikimą ir daugelį kitų klausimų kylančių ne tik VU bendruomenės nariams, bet ir visiems kitiems. Laideos moderatorė - VU molekulinės biologijos 4 kurso studentė Ieva Lingytė. Tikimės, jog dviejų prelegentų atsakymai, padės atsakyti į klausimą: skiepytis ar nesiskiepyti?

Per Studento Prizmę Per Studento Prizmę
-
Vilniaus Universiteto žurnalistikos studentų kuriama laida

SMMS SMMS
-
VU SA programos Studentai - moksleiviams, moksleiviai - studentams laida. Su jaunimu, apie jaunimą ir jaunimo aktualijas.

Faksimilis Faksimilis
-
Gerbiamieji, reklamos firmos Faksimilis šefas Gintas ir maketuotojas Sigis per skirstomuosius radijo tinklus paduoda nemažą kiekį nepatikrintos informacijos, respublikinės bei importinės muzikos vienetų pagal faktą. Ši (taip vadinamo nostalgiško humoro) laida yra skirta ir studentui, ir prezidentui! Kiekvieną penktadienį, 15:00.

PrePartis PrePartis
-
Organizacijos "Jauna Banga" rengiama laida. Kas antrą penktadienį, 16:00. Veda - Laima Kairytė.

Radijo Taškas Radijo Taškas
-
Radio Taškas - pagrinde muzikinio turinio laida, kurioje skamba labai plataus spektro džiazas, o tylos pauzes užpyldo du laidos vedėjai - Rokas ir Gabrielius - šnekantys vėjus, krečiantys pokštus, pusiau rimtai, pusiau juokais, improvizuodami klasikines rubrikas, tokias kaip, sveikinimų karuselė, laidos ateivis, pavakarių eilėraštis ar anekdotas ir kt. Tikri, lankstūs, laisvi, spontaniški, nuoširdūs, barzdoti du draugai kuria čia ir dabar, radio laidą RADIJO TAŠKAS.

No Pop Yes Style No Pop Yes Style
-
Ne Pop Taip Stilinga muzika iš Daliaus Travino plokštelių kolekcijos. Kas antrą mėnesio ketvirtadienį, 20:00.

Sunset Disco Sunset Disco
-
Laida apie šviesiąja elektroninės šokių muzikos pusę. Turinys įkvėptas tokių muzikos leidyklų kaip “Glitterbox”, “Deffected”, “Sals Soul” ir kitų. Taip pat atlikėjų kaip Joey Negro, Dimitri From Paris, Mousse T, Dr. Packer, Shapeshifters, Masters At Work ir daugelio kitų. Nuo old school Funk ir Soul iki šiuolaikiškų Disco ir House ritmų. Sunset Disco tai laikmečio neapribota muzikinė kelionė saulėtais ritmais šokiams ir sielai. Už vairo jau 10metį prie DJ pulto vakarėliuose praeidęs Mr. Propper DJ. Per tiek metų sukaupęs nesuskaičiuojamus gigabaitus nesugrotos muzikos dalinsis savo kolekcijos perlais kas antrą penktadienį, 17:00.

Roots ‘N Blooms Roots ‘N Blooms
-
Judesio profesionalas ir garso meistras Emilis Pilionis – DJ Lime per dvi valandas patieks praeities ir dabarties kartas šokių aikštelėje judinančių takelių selekciją. Nuo transatlantinių vakarėlių elektronikos šaknų iki sprogstančių įvairiaspalvių šių dienų žiedų – DJ Lime jums gros muziką, kuri tapo jo gyvenimo ritmu.

Reach Up Reach Up
-
DJ Andy Smith, Nick Halkes ir Crissy Kybosh kuruojama laida ir 80-ųjų disco/boogie vakarėlių serija Londone. Sindikacija su Soho Radio. Antrą mėnesio penktadienį

Will Shore Will Shore
-
William Shore pateikinėja aktualią muziką tiesiai iš niujorko širdies. Sindikacija su The Lot Radio. Paskutinis mėnesio penktadienis

Pale Blue Dot Pale Blue Dot
-
Samuel Tange pristatomi garsai, kas antrą penktadienį

Samuel  Tange On Air Samuel Tange On Air
-
Samuel Tange iš savo neišsemiamos kolekcijos garsus transliuoja kiekvieną penktadienį, 19:00.

NYxVLN NYxVLN
-
Iš Niujorko į Vilnių, pristatoma Will Shore. Kiekvieną savaitę Will arba jo draugai parinks dvi valandas šviežiausių garsų, nuo progresyvaus džiazo iki techno. Penktadieniais, 21:00. ENG: Connecting New York To Vilnius, a series of shows/mixes curated by Will Shore. Each week Will or/and his friends select freshest sounds that know no boundaries.

Dubstep Meditations Dubstep Meditations
-
Žemmmų dažžžnių meditacijos pristatomos Andriaus Ske.

Le Mans Dans 24H Le Mans Dans 24H
-
Kovo 26 d. prasidės įspūdingi, 24 valandas truksiantys „Le Mans Dans“ šokiai, kuriuos visą parą iš Paryžiaus kavinė / Café de Paris transliuosime mūsų Mixcloud LIVE platformoje visą parą, nuo pradžios iki galo, o radijo eteryje - nuo penktadienio 23 valandos iki šeštadienio 15 valandos.