Penktadienis

Žmogaus Teisių Žinios Žmogaus Teisių Žinios
-
Žmogaus teisių balso užsienio naujienos, kurias apžvelgia Dominyka Ginelevičiūtė.

Music From Ukraine Music From Ukraine
-
Valandą grojam tik muziką iš Ukrainos.

THIS IS RADIO FREEDOM: Fundraiser for Ukraine THIS IS RADIO FREEDOM: Fundraiser for Ukraine
-
This is Radio Freedom

Faksimilis Faksimilis
-
Gerbiamieji, reklamos firmos Faksimilis šefas Gintas ir maketuotojas Sigis per skirstomuosius radijo tinklus paduoda nemažą kiekį nepatikrintos informacijos, respublikinės bei importinės muzikos vienetų pagal faktą. Ši (taip vadinamo nostalgiško humoro) laida yra skirta ir studentui, ir prezidentui! Kiekvieną penktadienį, 15:00.

PrePartis PrePartis
-
Organizacijos "Jauna Banga" rengiama laida. Kas antrą penktadienį, 16:00. Veda - Laima Kairytė.

Students Aloud Students Aloud
-
With your host Lady T, talking all about student matters and more!

No Pop Yes Style No Pop Yes Style
-
Ne Pop Taip Stilinga muzika iš Daliaus Travino plokštelių kolekcijos. Kas antrą mėnesio ketvirtadienį, 20:00.

Roots ‘N Blooms Roots ‘N Blooms
-
Judesio profesionalas ir garso meistras Emilis Pilionis – DJ Lime per dvi valandas patieks praeities ir dabarties kartas šokių aikštelėje judinančių takelių selekciją. Nuo transatlantinių vakarėlių elektronikos šaknų iki sprogstančių įvairiaspalvių šių dienų žiedų – DJ Lime jums gros muziką, kuri tapo jo gyvenimo ritmu.

THC: The House Collection THC: The House Collection
-
Hosted by Brooklyn, B. GODSun, The House Collection (THC) is the only place to find soulful house music, pulling on the rhythms, melodies and beats of the scenes from Chicago, Detroit and New York City. Everything from moody deep house to soulful groovy classical House, come on in, get cosy and make yourself at home in my House.

THIS IS RADIO FREEDOM: Fundraiser for Ukraine THIS IS RADIO FREEDOM: Fundraiser for Ukraine
-
This is Radio Freedom

GM Gyvai: Balaklava Blues
-
Duetą sukūrę Markas ir Marička Marczyk susitiko ir įsimylėjo Maidano metu, o jų muzika persmelkta ne tik 2014 m. revoliucijos dvasios – tai šiuolaikinio žmogaus, kilusio iš karais ir sunkiais išgyvenimais paženklintos šalies, išpažintis bei skausmingų patirčių ir jų priėmimo refleksija, leidžianti toliau kvėpuoti ir būti dėkingiems gyvenimui.

NYxVLN NYxVLN
-
Iš Niujorko į Vilnių, pristatoma Will Shore. Kiekvieną savaitę Will arba jo draugai parinks dvi valandas šviežiausių garsų, nuo progresyvaus džiazo iki techno. Penktadieniais, 21:00. ENG: Connecting New York To Vilnius, a series of shows/mixes curated by Will Shore. Each week Will or/and his friends select freshest sounds that know no boundaries.

softcore live: Boikafé x dj boston crab x Aloe Natasha softcore live: Boikafé x dj boston crab x Aloe Natasha
-
oftcore - intymaus reivo vakarėlių serija, aprėpianti 130-160 dūžių per minutę spektrą. Pradėjusi savo veiklą kaip kas dvi savaitinė vėlyvojo vakaro bass muzikos laida, Softcore vienai nakčiai išsikelia iš purpurinės Start FM studijos į barą Galiorka.