Penktadienis

Šiaurės Miestelis Šiaurės Miestelis
-
Klausytojų pamėgtas ir radijo teatro profesionalų užsienyje įvertintas audioserialas „Šiaurės miestelis“ sugrįžta trečiam sezonui. Vienintelis jaunimui skirtas lietuviškas audioserialas nuo gruodžio 12 d. septynias dienas iš eilės, 12:00, transliuojamas mūsų eteryje.

Faksimilis Faksimilis
-
Gerbiamieji, reklamos firmos Faksimilis šefas Gintas ir maketuotojas Sigis per skirstomuosius radijo tinklus paduoda nemažą kiekį nepatikrintos informacijos, respublikinės bei importinės muzikos vienetų pagal faktą. Ši (taip vadinamo nostalgiško humoro) laida yra skirta ir studentui, ir prezidentui! Penktadienį, 14:00.

Atsitiktinė Tvarka Atsitiktinė Tvarka
-
Atsitiktinė tvarka - laida, kurioje muzika skamba būtent taip - be jokio išankstinio suplanavimo ar tempų derinimo. Daug eklektikos ir spontaniškų pasirinkimų, kartais su emociniu pakomentavimu apie dainas ar atlikėjus.

Kamštyje Kamštyje
-
Ši laida – tai žvilgsnis per jauno žmogaus akinius į tai, kas svarbu, aktualu ir netikėta. Laidos autoriai – Vilniaus universiteto žurnalistikos antrakursiai. Jie ieško atsakymų į kasdienius klausimus, kartais juos pakeldami į politinį lygį, taip pat – pasakoja jų gyvenimo kelyje sutiktų žmonių istorijas.

No Pop Yes Style No Pop Yes Style
-
Ne Pop Taip Stilinga muzika iš Daliaus Travino plokštelių kolekcijos. Kiekvieną penktadienį, 18:00.

Boikafé Boikafé
-
Besivystančių miestų gentrifikacijos ir vakarietiškų šalių maišto prieš gentrifikaciją paveiktų muzikinių idėjų susikirtimai ir realizacijos club muzikos formate su Boikafé/Justicious.