Sekmadienis

Hidden River Hidden River
-
Hidden River - šeštadienio nakties muzika nemėgstantiems miego. Dažniausiai ramiai, kartais sunkiau, srauniau. Priklausomai nuo vakaro groja džiazas, underground repas, elektronika.

Dilla Day
-

Kalėdametinis Žiburėlis Kalėdametinis Žiburėlis
-
Visadieninė gyva transliacija iš Maironio studijos su mišriu Start FM kolektyvo choru.

Kalėdametinis Žiburėlis Kalėdametinis Žiburėlis
-
Visadieninė gyva transliacija iš Maironio studijos su mišriu Start FM kolektyvo choru.

Uroboro Ašis Uroboro Ašis
-
Vilniaus Univesiteto studentų istorikų korporacijos Tilia laida

Uroboro Ašis Uroboro Ašis
-
Vilniaus Univesiteto studentų istorikų korporacijos Tilia laida

Misija Sibiras: Dienoraščiai Misija Sibiras: Dienoraščiai
-
„Misija Sibiras“ tai jau penkioliktus metus vykstantis projektas, kurio metu organizuojamos ekspedicijos į lietuvių tremties ir kalinimo vietas. 2019 metais ekspedicija išvyko į Kazachstaną ir ten praleido 10 dienų Karagandos apylinkėse. Per 10 dienų ekspedicija iš viso aplankė 18 kapinių, jas dalyviai šukavo ieškodami kapų su lietuviškomis pavardėmis, tokių rasti pavyko net 130. Taip pat lietuvių atminimui įprasminti buvo pastatyti 2 koplytstulpiai ir 1 kryžius. Visus savo įspūdžius komanda aprašė dienoraščiuose, kurių kviečiame paklausyti. Įrašuose skambančios muzikos autorė Liucija Vaicenavičiūtė.

Mokslas Ant Laiptų Mokslas Ant Laiptų
-
Nuo lapkričio 15 dienos pradedame transluoti vasarą vykusį Vilniaus universiteto jaunųjų mokslininkų paskaitų ciklą „Mokslas ant laiptų“. Šiam ciklui galimybę įvykti suteikė Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. O paskaitas kuravo ir eteriui pateikė Aurimas Žukauskas.

Automated Prurience Automated Prurience
-
Sonia Dietrich /// AUTOMATED PRURIENCE >>> automated /ˈɔː.tə.meɪ.tɪd/ /ˈɑː.t̬ə.meɪ.t̬ɪd/ ~ carried out by machines or computers without needing human control >>> prurient | CE /ˈprʊə.ri.ənt/ /ˈprʊr.i.ənt/ // too interested in the details of another person's sexual behaviour ~ having, inclined to have, or characterized by lascivious or lustful thoughts, desires, etc.

Komedijos valanda: Billy Connolly – Cop Yer Whack For This Komedijos valanda: Billy Connolly – Cop Yer Whack For This
-
Geriausi stand-up komedijos albumai, transliuojami nuo pradžių iki galo mūsų eteryje kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį, 15:00. Visame pasaulyje gerai žinomas komikas, aktorius ir net muzikantas, Billy Connolly yra išties neeilinė asmenybė. Dažnai vadinamas ekcentrišku, jo pasirodymai išsiskiria iš visų ne tik aptariamomis temomis, bet ir pačiu juokelių atlikimu. Billy stiprus škotiškas akcentas ir neįtikėtinai mielas keistumas leidžia jo stand-up‘ų žiūrovams išgirsti unikalius darbus komedijos pasaulyje. Šį kartą išgirsime kūrinį „Cop Yer Whack For This“, kur komikas parodys ne tik savo juokelių aštrumą, bet ir muzikinius gebėjimus Transliacijos kuruojamos Gerdos Ivanauskaitės.

Muzikalkė: susitikimai su kūrėjais Muzikalkė: susitikimai su kūrėjais
-
Geriausios pasaulyje muzikos mokyklos "Muzikalkė" tradiciniai susitikimai su kūrėjais tampa radijo laida - pasitelkdamas muzikos lauko asmenybes Simonas Šipavičius žada atskleisti muzikos industrijos paslaptis, papasakoti apie tikrą, kasdienį kūrėjo gyvenimą, nesibaigiančias keliones, naktis studijose, koncertų užkulisius, patirtis mokantis iš klaidų ir ieškojimų bei atradimų džiaugsmais. Kas antrą sekmadienį, 16:00.

Šilti vakarai Šilti vakarai
-
Rudeniui jau einant į pabaiga, Karolis iš post-pop (aka. ONEGIN) kartu su savo artima drauge Tūla Kristina sukompiliavo 2 valandų ilgumo dainų rinkinį, pažyminti šio metų laiko malonią melancholiją. Išgirsite indie ir folk dvasia persmelktą selekciją, kuri turėtų perkelti šiltus rudeniškus vakarus į bet kurią vietą ar laiką, kuriame save surandate.

Preliudija Preliudija
-
Edgaro Tafari Preliudija

Fantastika (kartojama) Fantastika (kartojama)
-
Dviejų Vilniaus džiazo scenos figūrų, Laimos Griciūtės ir Marijos Judzentavičiūtės pokalbiai ir muzika. Labai free. Sekmadieniais, 19:00.

druskomanija ON AIR druskomanija ON AIR
-
Pirmą kartą „Druskomanija“ sveikinasi eterio bangomis. Keturios specialiai festivaliui paruoštos radijo laidos nuo rugpjūčio 11 d. taps preliudija į sparčiai artėjančius „Druskomanijos“ renginius Kaune, Vilniuje ir Druskininkuose. START FM 94.2 antradienių ir sekmadienių vakarus užkariaus išradingi laidų autoriai ir jų sumanyti eksperimentai. Arbatinukų choras, Gilgamešo košmarai, provokuojantys pirmi kartai muzikoje ir gyvenime – kūrėjai pasistengė, kad klausytojai nenuobodžiautų ir išgirstų, ko dar negirdėjo.

Tinginių Klubas Tinginių Klubas
-
Valanda boogie / soul / disco muzikos iš Vyčio Gruzdžio//BOYFRIEND plokštelių kolekcijos. Paskutinį mėnesio ketvirtadienį, nuo 20 valandos.

Čimodančik Čimodančik
-
Beat makeriai loopina, kuria ir perkuria muziką ir kelia į soundcloudą. Mažai nuklausytos muzikos lobynai ir nepriklausomi kūrėjai, daro tai iš įkvėpimo ir nieko daugiau. Labiausiai patikusius, Rasa dedasi į savo čimodančiką ir nuo šiol duoda paklausyti ir jums. Groovas yra seksualus ir sielą gaivinantis dalykas, klausant galimai norėsis pajudint klubus ar palinksėt galva, o ausys be perstojo dėkos už šią dvasingą patirtį. Kas antrą sekmadienį, 21:00.

Dilla Day
-

Pasaulis Po Saule Pasaulis Po Saule
-
Lietuvos elektroninės muzikos legenda DJ Saga pristato muziką ir naujienas.