Šeštadienis

Pasaulio Laiku Pasaulio Laiku
-
Laidose kalbamės su pašnekovais apie kitų pasaulio regionų šalis ir kultūrą. Laidos dalyviai – žmonės, praktikai ir akademikai, padedantys mums pažinti ir pajausti Afrikos, Lotynų Amerikos, Rytų šalių kultūrą, žmones ir aktualijas, kuriomis jie gyvena. Laidos rengiamos kartu su Vystomojo bendradarbiavimo platforma, o ją įgyvendinti padeda Europos Komisijos finansuojamo projekto „Darni Europa visiems“ (angl. Make Europe Sustainable for All) finansinis instrumentas bei LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projekto Vystomasis bendradarbiavimas ir nevyriausybinės organizacijos lėšos. Laidas veda Giedrė Biržytė, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto lektorė.

#LEAD #LEAD
-
Vilniaus Universiteto, advokatų kontoros GLIMSTEDT Lithuania ir Start FM pristatomas paskaitų ciklas. Garso įrašus eteriui paruošė Osmundas Marcinkonis.

DJ Sue Grant DJ Sue Grant
-
Keturis dešimtmečius už DJ pulto stovinti DJ Sue Grant perduoda rokenrolą tiesiai iš Londono.

Keb Darge Keb Darge
-
Škotijos DJ legenda, teikvondo čempionas, žmogus-kontraversija Keb Darge ir jo pristatomi 50-ųjų rokabilio, 60-ųjų garažinio roko ir kovinio soulo perlai. Sindikacija su Soho Radio. Kas antrą šeštadienį

Žuvininko File Žuvininko File
-
Plokštelių kolekcionieriaus, diskžokėjaus, autsaiderio, žuvininko Žuvininko valanda. Savižudiškas country, ištvirkęs ritmenbliuzas ir prasigėręs rokabilis.

Dub Corner Dub Corner
-
Dub reggae steppers iš DJ Hookaman kolekcijos.