Šeštadienis

Kalba Mamos Kalba Mamos
-
Čia mamos kalba ne apie sauskelnių ar vežimėlių akcijas, o apie tai, ką reiškia būti mama: apie naujus, niekad nepatirtus jausmus ir emocijas, giliausias duobes ir aukščiausias motinystės kelionės viršukalnes. Mamas kalbina Marija Keršanskienė.

Gyvai iš studijos Gyvai iš studijos
-
Gimtadieninė transliacija iš studijos

Pasaulio Laiku Pasaulio Laiku
-
Laidose kalbamės su pašnekovais apie kitų pasaulio regionų šalis ir kultūrą. Laidos dalyviai – žmonės, praktikai ir akademikai, padedantys mums pažinti ir pajausti Afrikos, Lotynų Amerikos, Rytų šalių kultūrą, žmones ir aktualijas, kuriomis jie gyvena. Laidos rengiamos kartu su Vystomojo bendradarbiavimo platforma, o ją įgyvendinti padeda Europos Komisijos finansuojamo projekto „Darni Europa visiems“ (angl. Make Europe Sustainable for All) finansinis instrumentas bei LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projekto Vystomasis bendradarbiavimas ir nevyriausybinės organizacijos lėšos. Laidas veda Giedrė Biržytė, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto lektorė.

#LEAD #LEAD
-
Vilniaus Universiteto, advokatų kontoros GLIMSTEDT Lithuania ir Start FM pristatomas paskaitų ciklas. Garso įrašus eteriui paruošė Osmundas Marcinkonis.

Šiaurės Miestelis Šiaurės Miestelis
-
Klausytojų pamėgtas ir radijo teatro profesionalų užsienyje įvertintas audioserialas „Šiaurės miestelis“ sugrįžta antram sezonui. Vienintelis jaunimui skirtas lietuviškas audioserialas nuo gruodžio 1 d. aštuonias dienas iš eilės bus transliuojamas mūsų eteryje ir pristatomas populiariausiose tinklalaidžių platformose internete. Serialo kūrėjas - "Bilietų Nėra".

DJ Sue Grant DJ Sue Grant
-
Keturis dešimtmečius už DJ pulto stovinti DJ Sue Grant perduoda rokenrolą tiesiai iš Londono.

Gyvai iš Perono Gyvai iš Perono
-
Gyva transliacija iš 15-ojo gimtadienio šventės bare Peronas

Keb Darge (kartojama) Keb Darge (kartojama)
-
/Senesnių laidų kartojimai/ Škotijos DJ legenda, teikvondo čempionas, žmogus-kontraversija Keb Darge ir jo pristatomi 50-ųjų rokabilio, 60-ųjų garažinio roko ir kovinio soulo perlai.

LOVE FEVER B-DAY LOVE FEVER B-DAY
-
Love Fever dueto gimtadienio proga ypatinga transliacija! Jau 2 metus kolegos Dj Lime ir Mr. Propper Dj džiugina savo klausytojus karštais House ir Disco muzikos ritmais šokių aikštelėje. Ir jau virš metų abu yra Start FM šeimos nariai atstovaujantys klubinę muzikos kryptį. Šiais metais nepavykus surengti įprasto vakarėlio savo fanams, vyrukai nusprendė persikelti į FM bangas ir nudžiuginti mūsų klausytojus ir savo fanus 4 valandų transliacija per Start FM.

All That Jazz by DJ Erichas All That Jazz by DJ Erichas
-
Šį šeštadienį eteryje turime neeilinę transliaciją - savo selekcija sutiko pasidalinti vienas labiausiai patyrusių, vis dar aktyvių Lietuvos didžėjų - DJ Erichas! Per pusantros valandos Erichas mums papasakos, kas jam yra džiazas. Kaip sako jis pats, "nuo seno aktyviai renku džiazą, bet dažniausiai jis taip ir pasilieka lentynose man einant groti į vakarėlius, todėl jau seniai norėjau įrašyti būtent tokį miksą".

Žuvininko File Žuvininko File
-
Plokštelių kolekcionieriaus, diskžokėjaus, autsaiderio, žuvininko Žuvininko valanda. Savižudiškas country, ištvirkęs ritmenbliuzas ir prasigėręs rokabilis.

Dub Corner Dub Corner
-
Dub reggae steppers iš DJ Hookaman kolekcijos. Kas antrą šeštadienį, 23:00.