Šeštadienis

Kalba Mamos Kalba Mamos
-
Čia mamos kalba ne apie sauskelnių ar vežimėlių akcijas, o apie tai, ką reiškia būti mama: apie naujus, niekad nepatirtus jausmus ir emocijas, giliausias duobes ir aukščiausias motinystės kelionės viršukalnes. Mamas kalbina Marija Keršanskienė.

Gyvai iš studijos Gyvai iš studijos
-
Gimtadieninė transliacija iš studijos

Le Mans Dans 24H Le Mans Dans 24H
-
Kovo 26 d. prasidės įspūdingi, 24 valandas truksiantys „Le Mans Dans“ šokiai, kuriuos visą parą iš Paryžiaus kavinė / Café de Paris transliuosime mūsų Mixcloud LIVE platformoje visą parą, nuo pradžios iki galo, o radijo eteryje - nuo penktadienio 23 valandos iki šeštadienio 15 valandos.

Pasaulio Laiku Pasaulio Laiku
-
Laidose kalbamės su pašnekovais apie kitų pasaulio regionų šalis ir kultūrą. Laidos dalyviai – žmonės, praktikai ir akademikai, padedantys mums pažinti ir pajausti Afrikos, Lotynų Amerikos, Rytų šalių kultūrą, žmones ir aktualijas, kuriomis jie gyvena. Laidos rengiamos kartu su Vystomojo bendradarbiavimo platforma, o ją įgyvendinti padeda Europos Komisijos finansuojamo projekto „Darni Europa visiems“ (angl. Make Europe Sustainable for All) finansinis instrumentas bei LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projekto Vystomasis bendradarbiavimas ir nevyriausybinės organizacijos lėšos. Laidas veda Giedrė Biržytė, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto lektorė.

#LEAD #LEAD
-
Vilniaus Universiteto, advokatų kontoros GLIMSTEDT Lithuania ir Start FM pristatomas paskaitų ciklas. Garso įrašus eteriui paruošė Osmundas Marcinkonis.

Šiaurės Miestelis Šiaurės Miestelis
-
Klausytojų pamėgtas ir radijo teatro profesionalų užsienyje įvertintas audioserialas „Šiaurės miestelis“ sugrįžta antram sezonui. Vienintelis jaunimui skirtas lietuviškas audioserialas nuo gruodžio 1 d. aštuonias dienas iš eilės bus transliuojamas mūsų eteryje ir pristatomas populiariausiose tinklalaidžių platformose internete. Serialo kūrėjas - "Bilietų Nėra".

Rasų radijas: Kasečių Kioskas Rasų radijas: Kasečių Kioskas
-
„Kasečių kioskas“ – kasečių leidyklos ir parduotuvės įkūrėjo Armanto Gečiausko (Arma Agharta) laida, dedikuojama audio kasečių kultūrai. Laidos metu bus transliuojama muzika išleista kasetėse, kurią sunkiau rasti internete. 2 laida. Apie kasetes: pokalbis su Benu Trakimu, kasečių kolekcionieriumi, DJ, renginių „Isla to Isla“ organizatoriumi ir naujos kasečių leidyklos įkūrėju. Kūriniai iš Armanto Gečiausko asmeninės kasečių kolekcijos – „Muzika iš Tolimųjų Rytų: Indijos, Indonezijos ir Japonijos“.

Rasų radijas: Radijo pievelė Rasų radijas: Radijo pievelė
-
„Radio pievelė“ – tyrėjos, meninių ir socialinių, ūkinių projektų kuratorės, edukatorės Aušros Vismantaitės-Silva radijo pokalbių ciklas, kuriame skirtingų sričių profesionalai kalba kraštovaizdžio, biologinės įvairovės, kritinės ekologijos klausimais. Radijo laida skatina kalbėtis apie ekologinių sistemų būsenas, išplėsti supratimo ribas apie supančią aplinką, paveldą, medžiagiškumą bei ugdyti gamtinį raštingumą. Laidoje etologė Giedrė Karkienė kalbės apie biologijos mokslo šaką etologiją, kuri tiria gyvūnų elgesį. Apie meilę gyvūnams, norą savintis, evoliucijos ryšius, žmones ir gyvūnus. Kaip gyvūnams pritapti arba sugyventi su žmonių veikla, kurios prasmę ir tikslus jie supranta visiškai kitaip, kaip atrasti kalbą ir būdus kuriais galėtume geriau suprasti vieni kitus?

Rasų radijas: Onomatopėja Rasų radijas: Onomatopėja
-
Menotyrininkės, kuratorės ir rašytojos Laimos Kreivytės laidoje „Onomatopėja“ pristatoma poezija, kuri ne tik per prasmines kalbos savybes, asociacijas, bet ir už poezijos apibrėžimo ribų išeinančiais aspektais išreiškia poziciją visuomenėje vykstančių reiškinių atžvilgiu. Per garso poezijos, dada ir kitas garsines teksto išraiškos formas radijo laidų metu kuriama galimybė stebėti ir reflektuoti visuomeninius procesus. Antrojoje laidoje Laima Kreivytė kalbina Žygimantą Kudirką apie urbanistinius garsovaizdžius, slemą, ir daugiaamžias žodžių mutacijas.

Komedijos valanda
-
Geriausi komedijos stand-up'ai kiekvieną savaitgalį. Programa kuruojama Gerdos Ivanauskaitės.

DJ Sue Grant DJ Sue Grant
-
Keturis dešimtmečius už DJ pulto stovinti DJ Sue Grant perduoda rokenrolą tiesiai iš Londono.

Gyvai iš Perono Gyvai iš Perono
-
Gyva transliacija iš 15-ojo gimtadienio šventės bare Peronas

Keb Darge (kartojama) Keb Darge (kartojama)
-
/Senesnių laidų kartojimai/ Škotijos DJ legenda, teikvondo čempionas, žmogus-kontraversija Keb Darge ir jo pristatomi 50-ųjų rokabilio, 60-ųjų garažinio roko ir kovinio soulo perlai.

LOVE FEVER B-DAY LOVE FEVER B-DAY
-
Love Fever dueto gimtadienio proga ypatinga transliacija! Jau 2 metus kolegos Dj Lime ir Mr. Propper Dj džiugina savo klausytojus karštais House ir Disco muzikos ritmais šokių aikštelėje. Ir jau virš metų abu yra Start FM šeimos nariai atstovaujantys klubinę muzikos kryptį. Šiais metais nepavykus surengti įprasto vakarėlio savo fanams, vyrukai nusprendė persikelti į FM bangas ir nudžiuginti mūsų klausytojus ir savo fanus 4 valandų transliacija per Start FM.

All That Jazz by DJ Erichas All That Jazz by DJ Erichas
-
Šį šeštadienį eteryje turime neeilinę transliaciją - savo selekcija sutiko pasidalinti vienas labiausiai patyrusių, vis dar aktyvių Lietuvos didžėjų - DJ Erichas! Per pusantros valandos Erichas mums papasakos, kas jam yra džiazas. Kaip sako jis pats, "nuo seno aktyviai renku džiazą, bet dažniausiai jis taip ir pasilieka lentynose man einant groti į vakarėlius, todėl jau seniai norėjau įrašyti būtent tokį miksą".

Ray’s Voodoo Lounge Ray’s Voodoo Lounge
-
Ray’s Voodoo Lounge brings you ninety minutes of the best in 50’s and 60’s R&B, Soul, Rockabilly and Juke Blues all on vinyl and all on original 45 just as nature intended. In this weeks Voodoo Lounge Ray brings you the best in 50’s and 60’s R&B. Soul, Rockabilly and Juke Blues with a strong simian feel. This weeks songwriter spotlight illuminates three-in-a-row from the pen of legendary songwriter/producer ‘Cowboy’ Jack Clement.

Žuvininko File Žuvininko File
-
Plokštelių kolekcionieriaus, diskžokėjaus, autsaiderio, žuvininko Žuvininko valanda. Savižudiškas country, ištvirkęs ritmenbliuzas ir prasigėręs rokabilis.

Dub Corner Dub Corner
-
Dub reggae steppers iš DJ Hookaman kolekcijos. Kas antrą šeštadienį, 23:00.