Trečiadienis

8 valandos žinios 8 valandos žinios
-
START FM 94.2 žinių komanda kiekvieną darbo dieną praneša svarbiausias naujienas

Greito Gyvenimo Lėti Pokalbiai Greito Gyvenimo Lėti Pokalbiai
-
Tai pokalbiai apie vidinį žmogų. Atviruose ir ne visada patogiuose pokalbiuose Urtė Karalaitė su įvairiais pašnekovais tyrinėja vidinį žmogų, kad geriau jį pažinę, galėtume sklandžiau naviguoti save. Interviu, montažo ir vizualų autorė – Urtė Karalaitė. Muzika – Filipe Raposo. Pokalbių garso kokybe rūpinasi garso reklamos kūrėjai „Dropaudio“. Pokalbiai įrašyti Vilniaus universiteto radijo stotyje „Start FM“. Podkasto pokalbių kūrimą dalinai finansuoja Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas. Kas antrą trečiadienį, 9:00.

Žmogaus Teisių Žinios Žmogaus Teisių Žinios
-
Žmogaus teisių balso užsienio naujienos, kurias apžvelgia Dominyka Ginelevičiūtė.

Backstage Radio Backstage Radio
-
Pokalbiai apie tai kas lieka už scenos, už kadro ir ten kur nieks nemato ir žinoma apie artėjančius rengnius. Leidžiamės į užkulisius kiekvieną trečiadienį nuo 12 valandos kartu su “Backstage radio”.

12 valandos žinios 12 valandos žinios
-
START FM 94.2 žinių komanda kiekvieną darbo dieną praneša svarbiausias naujienas

Kasetė Kasetė
-
Apie lietuvišką muziką nuoširdžiai su Emilija Aneta Kazlauskaite.

Muzikos Naujienos Muzikos Naujienos
-
Kiekvieną darbo dieną pristatom naujus mūsų muzikos kolekcijos garsus.

VU SIF: finansinis raštingumas VU SIF: finansinis raštingumas
-
VU SIF (studentų investicinio fondo) organizuotas pokalbis su Doc. Dr. Ieva Bužiene. Pokalbyje aptariami pagrindiniai finansinio raštingumo klausimai: ✔ Kodėl svarbu būti finansiškai raštingam? ✔ Kaip išspręsti asmeninių finansų sunkumus? ✔ Kaip keičiasi laiko vertė? ✔ Finansiniai įrankiai padedantys valdyti finansus

Le Mans Dans Rewind: Baltic Balkan Le Mans Dans Rewind: Baltic Balkan
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Šiandien - Baltic Balkan!

Le Mans Dans Rewind: Kevin Mancuso Selecta Le Mans Dans Rewind: Kevin Mancuso Selecta
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Šiandien klausom Kevin Mancuso Selecta!

Le Mans Dans Rewind: Vytas Realtime Le Mans Dans Rewind: Vytas Realtime
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! Vytas Realtime selekcija.

Le Mans Dans Rewind: DJ Swix Le Mans Dans Rewind: DJ Swix
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! DJ Swix pasirodymas.

Le Mans Dans Rewind: The Mirror DJ Set Le Mans Dans Rewind: The Mirror DJ Set
-
Le Mans Dans buvo taip gerai, kad norisi pakartoti. Tai ir kartojam! Kiekvienos darbo dienos 13 valandą eteryje - vieno iš grojusiųjų pasirodymas dar kartą! The Mirror DJ Set!

Trys Keturi Trys Keturi
-
Šokių pasaulyje galima ne tik judėti, bet ir kalbėtis, ką ir veiksime laidoje „Trys keturi“. Šiuos žodžius turbūt bent kartą girdėjo kiekvienas šokėjas. Kaip sulig ta fraze pasiruošiame judėti, taip mes ruošiamės papasakoti apie skirtingus šokių stilius. Kalbėsimes su šokėjais, treneriais, teisėjais, didžėjais, netgi dizaineriais. Laida „Trys keturi“ tiks visiems, net ir tiems, kas nesidomi šokiu.

3 Lietuvos 3 Lietuvos
-
Kalbame su VU Istorijos Fakulteto dėstytoju Mariumi Ėmužiu.

Iš gatvės Iš gatvės
-
Šiandien į laidą pas mus papuolė fotografas Arnas Kajokas. Kalbame apie influencerius, technologijas, nostalgišką vaikystę, bei, kaip visada, apie naują švietimo sistemą.

Valandėlė Su Dominyku Valandėlė Su Dominyku
-
Dominyko Apsegos pristatomos filmų apžvalgos.

SMMS SMMS
-
VU SA programos Studentai - moksleiviams, moksleiviai - studentams laida. Su jaunimu, apie jaunimą ir jaunimo aktualijas.

Liftas Liftas
-
Kassavaitinė Kirtimų kultūros radijo laida LIFTAS. Tai, ką girdėsite laidoje, bus vienu ar kitu būdu susiję su Kirtimų Kultūros Centru. Per pastaruosius keletą metų Kirtimuose įvyko gausybė renginių, kurių skalė ir turinys platus, taigi griebsime viską nuo arto iki standarto. Laukite koncertų įrašų, pokalbių su kūrėjais ir garsų. Trečiadieniais, 15:00.

NFL Lietuva NFL Lietuva
-
Lietuviška amerikietiško futbolo apžvalga ir analizė sugrįžta trečiąjam sezonui. Trečiadieniais, 16:00.

3 Lietuvos 3 Lietuvos
-
Kalbame su žurnaliste ir rašytoja Audrone Urbonaite ir #MisijaSibiras19 ekspedicijos dalyviu ir Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos istorijos mokytoju Tomu Vaitkūnu bei jo mokine Gabija Šaltmeryte.

Aplinka 1.5 Aplinka 1.5
-
Laida apie aplinkosaugines problemas Lietuvoje. Pagrindinis dėmesys skiriamas atliekų ir šiukšlių problemai, žiedinės ekonomikos įgyvendinimui Lietuvoje. Laidos vedėja – Rasa Tumaševičiūtė.

LeŽuDi ’21 LeŽuDi ’21
-
Jau tris dešimtečius galime džiaugtis laisva ir cenzūros nevaržoma žiniasklaida. 29-ųjų Žurnalistų dienų leŽuDi' 21 proga pristatome specialią šventinę transliaciją - pokalbį su Rūta Kupetyte ir Gintautu Babravičiumi , kurie papasakos, kaip keitėsi radijas po Nepriklausomybės ir kokį jį turim šiandien.

Mano festivalis Mano festivalis
-
Festivalių aprašymai, apžvalgos, pokalbiai su organizatoriais ir dalyviais. Kas antrą trečiadienį

3 Lietuvos 3 Lietuvos
-
Kalbame su Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovu Arnoldu Pranckevičiumi ir žurnalistu Orijumi Gasanovu.

#sheephappens #sheephappens
-
Pluoštas ne visai džiazo ir ne visai muzikos su visai ne vedėju Simonu Šipavičiumi. Kas antrą trečiadienį, 19:00.

Nebūtinai Taip (kartojimas) Nebūtinai Taip (kartojimas)
-
Nesužinosite, kodėl taip yra, nes yra nebūtinai taip. Su Paulium Vašku. Kas antrą trečiadienį, 19:00.

Eroott On Air Eroott On Air
-
Eroott ON AIR!

Liūdesys Liūdesys
-
Rami muzika pavargusioms sieloms su Paul Sadness

Wintertek VIII SPECIAL Wintertek VIII SPECIAL
-
Wintertek VIII specialus takeover'is porai valandų!

Kuro Aparatūra TAKEOVER Kuro Aparatūra TAKEOVER
-
Kuro Aparatūra porai valandėlių perima rankenėlių kontrolę!

Skraidantis Radijas (kartojama) Skraidantis Radijas (kartojama)
-
Po dešimties metų pertraukos Skraidantis Radijas sugrįžta į eterį su tais pačiais pašnekesiais ir naujomis vinilinėmis plokštelėmis. Kiekvieną trečiadienį, 21:00.

Kontrastai Kontrastai
-
Elektroninės muzikos pasaulyje, kaip ir gyvenime, kontrastai yra tai, kas padeda pabėgti nuo monotonijos. Juk viskas negali būti tik juoda arba tik balta, ir nors elektroninė muzika dažnai yra įvardijama kaip monotoniška ar vienoda, tačiau čia ji tokia tikrai nebus. Laidos metu išgirsite įvairių elektronikos žanrų sintėzę, įskaitant tokius stilius kaip ambient, house, techno ir t.t. Monotonijos tikrai nebus, bet bus daug įdomios muzikos ir pašnekovų. Kontrastai eteryje - trečiadieniais, 23 valandą su Jaroslav Miliunec.