Trečiadienis

Žmogaus Teisių Žinios Žmogaus Teisių Žinios
-
Žmogaus teisių balso užsienio naujienos, kurias apžvelgia Dominyka Ginelevičiūtė.

Music From Ukraine Music From Ukraine
-
Valandą grojam tik muziką iš Ukrainos.

Trys Keturi Trys Keturi
-
Šokių pasaulyje galima ne tik judėti, bet ir kalbėtis, ką ir veiksime laidoje „Trys keturi“. Šiuos žodžius turbūt bent kartą girdėjo kiekvienas šokėjas. Kaip sulig ta fraze pasiruošiame judėti, taip mes ruošiamės papasakoti apie skirtingus šokių stilius. Kalbėsimes su šokėjais, treneriais, teisėjais, didžėjais, netgi dizaineriais. Laida „Trys keturi“ tiks visiems, net ir tiems, kas nesidomi šokiu.

Smegenų Architektai Smegenų Architektai
-
„MaMaDu“ į Lietuvą atneša ankstyvos vaiko raidos principais paremtą socialinę inovaciją – pagalbos ir informacijos sistemą auginantiems vaikus iki 3 metų amžiaus. Pasak mokslininkų, pirmosios tūkstantis gyvenimo dienų, t.y. pirmieji treji gyvenimo metai, yra jautriausias ir svarbiausias gyvenimo etapas, kai formuojasi visos vaiko emocinės ir fiziologinės sistemos, įgūdžiai – pamatas viskam, ką vaikas turės išmokti vėliau, norėdamas tapti sėkmingu visuomenės nariu. Ankstyva vaiko raida – tai galimybių langas, kurį atidaro suaugusieji, tinkamai atliepiantys fizinius, emocinius ir socialinius vaiko poreikius. Bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio specialistais ruošiame lengvai prieinamą turinį visiems auginantiems mažylius iki 3 metų. Pristatome naująją „MaMaDu“ tinklalaidę „Smegenų architektai“, kurioje kalbindami įvairių sričių ekspertus ir specialistus, pasinersime į ankstyvosios vaiko raidos stebuklus ir paslaptis! Eteryje - kiekvieną antrą mėnesio trečiadienį 14 valandą.

Liftas Liftas
-
Kassavaitinė Kirtimų kultūros radijo laida LIFTAS. Tai, ką girdėsite laidoje, bus vienu ar kitu būdu susiję su Kirtimų Kultūros Centru. Per pastaruosius keletą metų Kirtimuose įvyko gausybė renginių, kurių skalė ir turinys platus, taigi griebsime viską nuo arto iki standarto. Laukite koncertų įrašų, pokalbių su kūrėjais ir garsų. Trečiadieniais, 15:00.

NFL Lietuva NFL Lietuva
-
Lietuviška amerikietiško futbolo apžvalga ir analizė sugrįžta trečiąjam sezonui. Trečiadieniais, 17:00.

SNYKS SNYKS
-
Daug kam kedai tėra kasdienis apavas, tačiau saujeliai žmonių tai yra ne tik hobis bet ir gyvenimo būdas. SNYKS laida būtent apie juos ir su jais. Karščiausios pasaulio naujienos ir senos pamirštos istorijos apie kedus, interviu su kedų kolekcionieriais ir viskas kas susiję kasmėnesinėje laidoje.

Camp Markuva Camp Markuva
-
Žengiame į nuotykių kupiną metų metą, kažkaip, viskas per greitai, bet vasara pačiu laiku. “Camp Markuva” trokšta negadinti jos ramybės, bet suteikti jai ypatingos magijos,būtent dėl to atlikėjai stovyklai ruošia: ambient,downtempo,psychedelic,triphop ar kažkokius įdomius eksperimentus. Visi skirtingų gyvenimo mokyklų praėję, tai geriau nesitikėt nieko, tik klausyti ir įsiklausyti. Stovyklos laužą kurstyti padės “Start FM 94.2” komanda, kuri ištransliuos jaukią premjera, o jos kibirkštį vėliau, galėsime aptikti garso debesyje!

Man Tai Patinka x FSS Radio Man Tai Patinka x FSS Radio
-
Mantas Vilimas (aka Mantaipatinka) papasakos apie tai kas jam patinka. Viena laida, viena tema, vienas svečias. Kiekvieną trečiadienį, 19 valandą.

Senos Temos Senos Temos
-
Senos temos - tai laida apie nesenstančio aukso amžiaus (80’s/90’s/00’s) repą, kuris prabėgus tiek metų vis dar yra neatsiejama hip-hop'o kultūros dalis , dominuojanti savo autentiškumu, kuris siunčia smegenims impulsus judinti galūnes hip hopo skambesiais.

FSS Radio FSS Radio
-
SVEIKI, ČIA KALBA FSS RADIO! Leidybinė garso įrašų kompanija FSS Recordings pristato savaitinę radijo laidą Start FM eteryje apie elektroninės muzikos kūrėjus Lietuvoje ir diskusijas su jais nuo muzikos akademiškumo iki pankoviškumo.

Post-Pop Post-Pop
-
"Kas yra …?” - klausimas, kurį užduodu sau dažnai. Nors gyvename informacijos amžiūje, suprasti kas yra kas darosi vis sunkiau ir sunkiau - ar tai būtų viena kitą paneigiančios nuostatos, ar tokio stambumo kontekstualumas, kad paprastam atsakymui kartais reikia viso Ph.d. išsilavinimo. Post-pop - iššukis XXI a. hypertechnologizacijai, pokalbiai su žmonemis akis į akį apie tai, kas verčia jų pasaulį suktis, bandimas suprasti jų perspektyva, nusimestas išprusimo šydas vardan noro žinoti ir žinoti ne taip, kaip perskaitai wikipedijoj, bet pasižiūrėti ir suprasti klausimus apie pasaulį per kito akis. Post-pop - Karolio Lasio (aka. ONEGIN) vedama laida, beformačiai asmeniški pokalbiai ar garsiniai eksperimentai apie meną, mokslą, kiną, knygas, sociologiją, t.t. - viską, apie ką žinoti ne tik smagu, bet ir verta.

Sound Of Markuva Sound Of Markuva
-
Orai šąla, kyla noras susišildyt, kaip tai padaryt namų sąlygom? Pasileist muziką, kuo garsiau tuo šilčiau. Techno, electro, eksperimentai, alchemijos.. Tas ,,kuo garsiau" gresia kaimynų įspėjamuoju, pasyviai agresyviu patrankymu per dar neveikiantį radiatorių. Tada reik dar pagarsint, kad nesigirdėtų baladojimo, tokiu atveju už pusvalandžio baladoja į duris policija. Bet turiu jus nuramint, jei klausysitės geros muzikos, tai kaimynė jums ne tik kad nustos trankyt radiatorius, bet dar ir atsiprašys ir padėkos, be to, paprašys, jei tik įmanoma, dar pagarsinti; policininkas užeis pašokt, pasikvies ,,pastiprinimo", viskas savo vietose. O kaip pasirinkti tinkamą muziką, tai čia jau padėsim mes

ÚRBAN MUZIKA
-
Grojam tik URBANISTINIUS GARSUS

Aruskip’tasipkxañanakasakipunirakispawa Aruskip’tasipkxañanakasakipunirakispawa
-
ARUSKIPT'ASIPXAÑANAKASAKIPUNIRAKISPAWA is primarily one of the longest words in Aymara - an indegenous language of the Andes region in Bolivia. It means “We have the obligation to communicate with each other in order to connect with each other as humans”. But this word is also the name for this radio show and it is hosted by two musicians Flavia Huarachi and Aurelijus Užameckis. They have been traveling in Bolivia and in this episode they are conversing with a local musician, producer and bright personality Alvaro Montenegro. He shares his stories, his music and talks about Bolivian culture in an honest and bald conversation.

Kontrastai Kontrastai
-
Elektroninės muzikos pasaulyje, kaip ir gyvenime, kontrastai yra tai, kas padeda pabėgti nuo monotonijos. Juk viskas negali būti tik juoda arba tik balta, ir nors elektroninė muzika dažnai yra įvardijama kaip monotoniška ar vienoda, tačiau čia ji tokia tikrai nebus. Laidos metu išgirsite įvairių elektronikos žanrų sintėzę, įskaitant tokius stilius kaip ambient, house, techno ir t.t. Monotonijos tikrai nebus, bet bus daug įdomios muzikos ir pašnekovų. Kontrastai eteryje - trečiadieniais, 23 valandą su Jaroslav Miliunec.