Trečiadienis

Šiaurės Miestelis Šiaurės Miestelis
-
Klausytojų pamėgtas ir radijo teatro profesionalų užsienyje įvertintas audioserialas „Šiaurės miestelis“ sugrįžta trečiam sezonui. Vienintelis jaunimui skirtas lietuviškas audioserialas nuo gruodžio 12 d. septynias dienas iš eilės, 12:00, transliuojamas mūsų eteryje.

NFL Lietuva NFL Lietuva
-
Lietuviška amerikietiško futbolo apžvalga ir analizė sugrįžta trečiąjam sezonui. Trečiadieniais, 14:00.

Liftas Liftas
-
Kassavaitinė Kirtimų kultūros radijo laida LIFTAS. Tai, ką girdėsite laidoje, bus vienu ar kitu būdu susiję su Kirtimų Kultūros Centru. Per pastaruosius keletą metų Kirtimuose įvyko gausybė renginių, kurių skalė ir turinys platus, taigi griebsime viską nuo arto iki standarto. Laukite koncertų įrašų, pokalbių su kūrėjais ir garsų. Trečiadieniais, 15:00.

Naktinis Ritmas Naktinis Ritmas
-
Kiekvieną trečiadienį pasinerkime į Lietuvos naktinio ritmo pasaulį ir sužinokime kur verta apsilankyti šokių muzikos mylėtojams. Diskutuosime apie praėjusius ir ateinančius vakarėlius, kartu klausysimės lietuvos ir užsienio didžėjų bei stengsimės atrasti savo mėgstamus ritmus prieš pasileidžiant plaukus šokių aikštelėse.

Senos Temos Senos Temos
-
Senos temos - tai laida apie nesenstančio aukso amžiaus (80’s/90’s/00’s) repą, kuris prabėgus tiek metų vis dar yra neatsiejama hip-hop'o kultūros dalis , dominuojanti savo autentiškumu, kuris siunčia smegenims impulsus judinti galūnes hip hopo skambesiais.

Sound Of Markuva Sound Of Markuva
-
Orai šąla, kyla noras susišildyt, kaip tai padaryt namų sąlygom? Pasileist muziką, kuo garsiau tuo šilčiau. Techno, electro, eksperimentai, alchemijos.. Tas ,,kuo garsiau" gresia kaimynų įspėjamuoju, pasyviai agresyviu patrankymu per dar neveikiantį radiatorių. Tada reik dar pagarsint, kad nesigirdėtų baladojimo, tokiu atveju už pusvalandžio baladoja į duris policija. Bet turiu jus nuramint, jei klausysitės geros muzikos, tai kaimynė jums ne tik kad nustos trankyt radiatorius, bet dar ir atsiprašys ir padėkos, be to, paprašys, jei tik įmanoma, dar pagarsinti; policininkas užeis pašokt, pasikvies ,,pastiprinimo", viskas savo vietose. O kaip pasirinkti tinkamą muziką, tai čia jau padėsim mes