LOVE FEVER B-DAY

Love Fever dueto gimtadienio proga ypatinga transliacija!
Jau 2 metus kolegos Dj Lime ir Mr. Propper Dj džiugina savo klausytojus karštais House ir Disco muzikos ritmais šokių aikštelėje. Ir jau virš metų abu yra Start FM šeimos nariai atstovaujantys klubinę muzikos kryptį. Šiais metais nepavykus surengti įprasto vakarėlio savo fanams, vyrukai nusprendė persikelti į FM bangas ir nudžiuginti mūsų klausytojus ir savo fanus 4 valandų transliacija per Start FM.

Klausytis ir stebėti vaizdą gyvai galėsite įprastais mūsų kanalais jau šį 6-dienį nuo 19:00 iki pat 23:00. Visą informaciją ir nuorodas rasite čia → https://fb.me/e/1Nt7k83cR 

Event Timeslots (1)

Šeštadienis
-
Love Fever dueto gimtadienio proga ypatinga transliacija! Jau 2 metus kolegos Dj Lime ir Mr. Propper Dj džiugina savo klausytojus karštais House ir Disco muzikos ritmais šokių aikštelėje. Ir jau virš metų abu yra Start FM šeimos nariai atstovaujantys klubinę muzikos kryptį. Šiais metais nepavykus surengti įprasto vakarėlio savo fanams, vyrukai nusprendė persikelti į FM bangas ir nudžiuginti mūsų klausytojus ir savo fanus 4 valandų transliacija per Start FM.

Leave a Comment